poster

Libovky Pepy Libického (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2019, 15 min

Účinkují:

Josef Libický
 • knihovna

  Tak na rovinu - Pepa Libický bydlí asi 250m ode mě. Netušil jsem to, vlastně ho vůbec neznám, ale kolegyně z práce se kterou chodil do školy mi to prozradila. Takže je možné, že jsem někde v záběru. Pokud ano, poznáte mě podle toho, že jsem nebezpečně krásný. Takže mě Pepa nejspíš vystřihl, zastínil bych ho. Pro ty, kteří neví kde Pepa bydlí, prozradím pouze to, že v naší obci se setkali dva géniové naší historie - Karel Čapek a Jára Cimrman. Bronzová deska je toho důkazem. A teď hledejte zvědavci.(10.8.2020)

 • dr.Queen
  *****

  Pepa je borec(22.11.2020)

 • Petr490
  **

  Vůbec nevim co mi na něm vadí ale vadí mi.(26.4.2020)

 • SOLOM.
  **

  Kutilové všech zemí zbystřete! Přichází Pepa Libický, těžký frajer, který vám ukáže tolik zlepšováků, že by se i Kutil Tim začervenal závistí. Rozhodně si vede lépe nežli takový Ládík Hruška, ale u něj zase máte strach, aby si u toho neublížil. Budete-li se držet jeho pokynů, klidně v dnešní době vyražte do Hobby marketů (když už nám je během nouzového stavu otevřeli) a můžete kutit…(13.4.2020)

 • nudlis
  odpad!

  Sice to není tak debilní jako Hruška, ale stejně je to debilní. Pán se snaží vystupovat a mluvit "lidově", ale v televizi to fakt nejde.(19.7.2020)