Hra na oliheň - Série 1 (2021) (série)

Červená, zelená (S01E01)

(epizoda)
  • Jižní Korea 무궁화 꽃이 피던 날 (více)
Ukázka z filmu 3

S vidinou snadného výdělku se švorcový a zoufalý Ki-hun zúčastní tajemné hry. Už před prvním kolem je ale jasné, že se bude dít něco strašného, co nikdo nečekal. (Netflix)

Dennefil

Vizuálně je to nádherně zpracovaný, postavy mi všechny sedí, pozadí (pozn. pozadí jakože bacground, nemyslím jeho zadek) hlavního hrdiny s dcerkou je dojemný. Jsem zvědav co z toho bude. Každopádně by mě zajímalo, jestli jako pobrali všechny lidi za 1 den, nebo ne..důvod: do holky č. 067, nebo tak něco, narazil hl. hrdina č. 467, nebo tak něco. :D 85% ()

pichta

Tak ttovje ta legwdarna Hra na olihen. Uf. Dobré. Aj to je možnosť ako splatit dlhy. Riadna hra. Kto sa pomyli je vyradny z hry. No,trosku natrvalo. Ukážka japonskej kultúry v hraní drsných hier. ()

SilverC

Pomalší začiatok, ktorý nám predstavil hlavného hrdinu príbehu, no prvá hra stála zato. Vyzeralo to v niektorých momentoch až neuveriteľne reálne. ()

CrashHP

Objavovalo sa mi mnoho reklám na tento seriál, trvalo pár týždňov, kým som si pustil aspoň trailer. Trailer ma zaujal, pozrel som si hodnotenie, ktoré bolo a stále je pomerne vysoké, nuž asi na tom niečo bude. Tak som sa rozhodol, že tomu dám šancu a teda oplatilo sa. Nie som síce zvyknutý na kórejské seriály, ak sa nemýlim, tento je prvý, ktorý som si v živote pustil. Avšak pod značkou Netflix som mal podozrenie, že to bude stáť za to. A rozhodne to nebola chyba pustiť sa do tohto seriálu. Vynikajúci úvod, ktorý ma vtiahol do deja, zaujímavá hlavná postava. Som zvedavý, čo prinesú ďalšie časti. Rozhodne pokračujem ďalšou časťou. ()

Mylan_ek

Jediná věc co mě štve v 1. dílu je že při hře červená zelená zabíjeli i ty co se nehýbali (podle záběrů stáli bez hnutí) ale stejnak je střelili tak nevím... Jinak série je geniální. ()