Reklama

Reklama

Zombie noční můra

  • Kanada Zombie Nightmare
všechny plakáty

Obsahy(1)

Mladý Tony Washington je zabit partou revoltujících teenagerů. Naštěstí jej blízká rodinná přítelkyně Molly Mokembe, která ovládá umění voodoo, přivede zpět k životu. Tony vstává z mrtvých jako zombie a je připraven mstít se všem, kdo jsou zodpovědni za jeho smrt. (ondrula)

Recenze (9)

helljahve 

všechny recenze uživatele

Film tak zlý, až je dobrý. Je tu zlé skoro všetko: hlúpe dialogy, otrasný herci, vzhľad zombie, gore mimo kameru, chovanie postáv. Ale cez to všetko má film svoje kúzlo, ktoré ocenia asi len taký milovníci 80. bad movies horrors ako ja. Inak, hudba je výborná: Motorhead, Thor... ()

Jimmi odpad!

všechny recenze uživatele

Myslim ze toto bol najhorsi zombie horor vsetkych cias.Keby som ho pozeral bez komentara MST3K(mystery sience theater 3000) tak by sa to nedalo dopozerat,ale na trefnych poznamkach "komentatorov" som sa celkom dobre zasmial. Tento film si musim zalohovat aby ho mohli "ocenit" aj dalsie generacie:) ()

Reklama

Lucina84 

všechny recenze uživatele

Ačkoliv jsem očekávala horor se zombiema, jak už název filmu a vhs cover podle toho vypadá, zombie tam byla jenom jedna. Ale i to nevadí. Banda půberťáků, drsná heavy metalová hudba z 80s (Motörhead, Thor, Girlschool, Pantera, Fist, Battalion, Virgin Steele, Death Mask, Knighthawk, The Things ) a vraždy zombíka s baseballovou pálkou zábavu jistí. ()

choze 

všechny recenze uživatele

Zombiácký šrot od ALVIMU zajímavý v rámci žánru jen tím, že tu nejsou zástupy oživlých mrtvol, ale jen jedna, vzkříšená woodoo čarodějnicí a mstící se partičce teenagerů zato, že ji za života zabili autem. Slaboduchá a nechtěně komická vyvražďovačka, která po krásně trashovém začátku (čarodějnice zaříkává mrtvolu ležící v rakvi, v tom se mrtvola s řevem posadí, naběhne nápis ZOMBIE NIGHTMARE a začne hrát tvrdá hudba) upadne do nudy projasňované pokusy o humor v dialozích ("TO JE ALE VELKÁ GARÁŽ." - "JO, TO JE. AŽ MOC VELKÁ." - "A KDE V NÍ NAJDEM TY PRACHY?" - "VHODNÁ OTÁZKA. AŽ MOC VHODNÁ.") a zábavně příšernými hereckými výkony (policejní kapitán v podání Adama "televizního Batmana" Westa neměl chybu). Připočtěte si tvrdý hudební soundtrack, probodnutí baseballovou pálkou a mladičkou Tiu Carrere a není co řešit. Škoda jen, že tvůrci nezvládli scény v noci, které jsou všechny příliš tmavé. Režisér Jack Bravman v roce 1976 produkoval nechvalně známý biker slasher SNUFF . ()

ondrula odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle nebylo ani krimi ani horor ani mysteriózní; místama to pravda byla nechtěná komedie, ale nejsem si jist, zda týpek s trvalou, kterej nosí tílko střižený tak, že mu z něj lezou bradavky, není spíš nechutnej než vtipnej. Na to, že to má bejt horor o zombíkách, tak týpci s gumovou maskou se tam objeví dohromady asi tak na dvě minuty a moc děsiví tedy nejsou. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama