Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Hip-hopový producent spadne do násilného světa organizovaného zločinu podepsáním smlouvy s nahrávací společností, která se stane ohniskem smrtícího obchodu s drogami. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

Game90 

všechny recenze uživatele

Nemecká lahôdka od Netflixu......viac takýchto seriálov.....rap, drogy, vzťahy....Frankfurt a nemčina tam neskutočne sedí.... ()

petikacka 

všechny recenze uživatele

Hey bro, bylo to kurva dobrý, ya ya...Němečtí Turci ví vo čem mluví, ya ya...život a betonrauš s růží je norma, ya ya...když dostaneš se nahoru, může se z toho stát forma, ya ya...Po dlouhé době zase něco co má koule, je to napínač, nenudí a ačkoliv se o rap vůbec nezajímám, tak mě kupodivu bavila i hudba,  přestože byla v němčině!! Navíc je to dokonale uvěřitelné a některé postavy (troufnu si tvrdit) si myslím, že hrají sami sebe...Fuckt jsem si pošmákla a to jsem to chtěla po prvním dílu zaříznout...Za mě 95% ()

Reklama

theSaint 

všechny recenze uživatele

Svěží vítr na poli minisérií, kde prim hrají beaty, rap a ulice Frankfurtu. Za mě rozhodně jo. Netflix to trefil. Líbí se mi, že brouzdá do vod do kterých jen tak někdo nevleze a cílí i na menší okruh diváků, kteří tuhle žánrovku ocení. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (2)

  • Titulní track série „069“ vydal v roce 2015 rapper Haftbefehl. Název poukazuje na meziměstskou telefonní předvolbu do Frankfurtu. (TheSlezy)
  • Podle neoficiálních informací je seriál podložený skutečným příběhem. Naopak podle oficiálních byl tento případ v době vysílání seriálu u právníků. Skyline Records žalovali seriál za porušení práv osobností a jména. Frankfurtský soud tuto žalobu zamítl s odkazem na svobodou umění. (TheSlezy)

Reklama

Reklama