Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

mystrdat odpad!

1. díl seriálu používám jako soutěž, kdo ze známých vydrží nejdýl. Současný rekord je 11:32, drtivá většina odpadá už před Marcelkou. ()

wennyy odpad!

Chci se zabít, upadl mi kokot, z prdele mi už netrčí jediný chlup a na hlavě mám 3 vlasy jak Homer Simpson. ()

The Graduate odpad!

Fakt by mě zajímalo, co se asi tak může honit hlavou člověka, který něco takového ve vší vážnosti vypustí do éteru...tím spíš, když Soukup evidentně nebude úplně hloupej, je to vystudovaný právník a v životě vcelku úspěšný jedinec...opravdu tomu nerozumím, ale jedno je jisté: tohle je opravdu děs děsů a obrovský bizár. ()

korect odpad!

Chtěl jsem napsat, že toto dílo by mělo být možno sledovat jen s vysvětlujícím komentářem. A pak mi došlo, že by to asi nikdo vysvětlit nedokázal ()

Joedas odpad!

Měsíc zpátky jsem se vrátil z Maroka a kromě silnejch zážitků jsem si přivez taky dost akutní střevní potíže. A i když jsem na záchodě strávil v podstatě celý září, ani zdaleka se mi za necelej měsíc nepovedlo vyprodukovat to co zvládl Jarda Soukup. Vydržel jsem pět minut. To není ani k smíchu, tohle už je jenom smutný. ()

petisek odpad!

Nečakaný úspech! Veď si priznajme, kto čakal, že nové dielo Jaromíra Soukupa sa ocitne takmer na čele rebríčka. To že ide o rebríček najhorších seriálov nie je podstatné. Tešme sa sním a hlasujem za premenovanie rebríčka "Nejhorší seriály" na "Nejhorší seriály Jaromíra Soukupa". ()

janosikhood odpad!

Zařvat nahlas "P*ČA" v kostele. Hodit krabici koťátek pod rozjetej náklaďák. Natočit fekální porno s ptakopyskem. Vychrstnout vlastním dětem kyselinu do ksichtu. Všechno udělám, všechno! Jenom mě nenuťte znovu koukat na Jaromíra Soukupa! ()

AgnesDee odpad!

Monology jak z Richarda III., dialogy jak z Čechova. Až na to, že v Soukupově verzi by byl Richard velmi špatný manipulátor a nepodařilo by se mu ani přebrat vládu malému synovci, a Čechov by musel při psaní brát nějaké těžké drogy, které by mu zatemňovaly jeho zdravý rozum. Herecké výkony hlavního představitele, a hlavně představitelek, byl na facku. Možná i horší, než jakéhokoli herce hrajícího v jakémkoli filmu společnosti Asylum. A co se týče stylové stránky, tak to je taktéž kapitola sama o sobě. Titulková sekvence naprosto ubohá a odfláklá, přechody mezi scénami tupé a mizanscéna dosti chudá. Je až s podivem, že sekretářka (nebo tajemnice, říkejte si jí, jak chcete) má mnohem hezčí kancelář, než premiér. Bych čekala, že když už má ty penízky, tak je vrazí do toho rozpočtu, a ne že si je shrábne do vlastní kapsy. No a poslední minuta? Ta naprosto zbytečná minuta, jen doplňující čas, aby to mělo nad těch dvacet minut? Ta minuta, ve které se shrnuje to nic, co se v těch uplynulých devatenácti neudálo? Ta je jak vystřižená z vysokoškolské seminární práce, kdy musíte shrnout, k čemu jste vlastně dospěli. Už se nemůžu dočkat toho krásného dne, kdy se dozvím, že Soukupovi sebrali licenci a on už nás nebude moct krmit takovýma hovnama. ()

mikhail odpad!

Videl som časť prvého dielu...hnus. Ak pán Soukup disponuje takými manažérskymi kvalitami, ako je dobrý herec, tak to s jeho firmami ružové asi nebude. Prvé čo ma napadlo, že je to one man show človeka, ktorý túži po ozajstnom premiérskom poste a vidí sa v úspechu Reagana a Zelenského, z ktorých sa stali hlavy svojich štátov. Dovolím si takmer s istotou tvrdiť, že on túto success story nezopakuje. ()