Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Praprase odpad!

Soukup v žumpě klesl na své dno a začal kopat do hloubky. První díl seriálu nastartuje masochistickou stránku člověka a po dalších dílech může končit sebevraždou. Ne, nedívat, nebo jen se sklenkou metylalkoholu, který zhasne váš zrak před závěrečnými titulky. ()

Utnapishtim odpad!

Solipsismus je subjektivně idealistická teorie popírající existenci vnějšího světa, který je prý pouze výtvorem vědomí a představivosti člověka, přičemž uznává pouze existenci vlastního "já". ()

protonpost odpad!

Ve věznicích to pouštějí vězňům jako mučení, vězni se vzepřeli a sepsali petici, že jde o nelidské zacházení a ať se mučitelé vrátí k strhávání nehtů. ()

elma odpad!

Co to jako má být - není ten Soukup nemocný??? To fakt zavání nesvéprávností Soukupa. Určitě bere špatný prášky. A pokud žádný nebere, tak by měl začít nějaký brát.. ()

BertikSkubi odpad!

Pro opravdový filmový odpad už dlouhou dobu používám výraz "Sharknado". Nyní mám výraz pro seriálový odpad: "Premiér JS." Byť mám velkou fantazii, nedokáži si představit, že by šlo vytvořit ještě něco horšího. Jaromír Soukup je zkrátka nepřekonatelný. ()

ceduard

To vůbec není špatné! Jestliže má Fízlárna 36% a Vyšehrad 77% (Češi milují fotbal a jsou vděční za COKOLI o něm), tak vůbec nepochybuji, že výkon hlavního protagonisty posoudí spravedlivě. Ostatně sitkom, co je zároveň reálná politická kampaň, tu myslím ještě nebyl. ()

luhru odpad!

Nový televizní počin Jaromíra Soukupa, tentokrát ve formátu sitcomu. První (a zatím jediný) díl jsem zvládl shlédnout celý jenom díky možnosti přeskakování nejapných a nudných scén. Toto dílko se pravděpodobně zapíše do historie české televizní tvorby jako odstrašující případ nízkonákladové plytké zábavy, bez hlubší myšlenky, bez vtipu, bez napětí... vlastně bez čehokoliv, kvůli čemu byste snad chtěli sedět dvacet minut před televizí. ()

mapar odpad!

No, vydržel jsem celé dva díly a musím říct, že to asi není to nejhorší, co jsem kdy viděl. Třeba kameraman podává celkem uspokojivý výkon na poměry české filmové bažiny. A zaznamenal jsem i jeden dobrý vtip "Když jsem já premiér, tak není na skromnost čas". Strašně mi to připomíná podobně laděný amatérský kraťas, který natočili studenti na mým gymplu, takže asi zafungovala i trocha nostalgie. Jako je to odpad, to bez debat. Scénář byl asi napsaný na použitý toaletní papír. Herecké výkony oscilují od "něco říkám na první dobrou" po "zkoušel jsem si to doma před zrcadlem a kapr ve vaně užasle otevíral pusu". Pokud nemáte jako já slabost pro odpadní tvorbu, pak vám vřele doporučuji se na toto nedívat, hrozí vám poškození zdraví. ()

Mac._ odpad!

Náš svět by nebyl tak barevný a rozmanitý, kdyby neexistovaly i takovéhle - jak to nazvat, marně pátrám - asi šílenosti. Pan Soukup je persona trpící absolutní ztrátou sebereflexe, autocenzury, neschopnosti nadhledu vůči sobě. Nechci v žádném případě urážet, ale jeho případ je lahůdka pro psychologa. A bohužel, najdou se i tací, kdo ho obdivují a fandí mu. Ale o tom vlastně ten náš svět je. Kdybychom byli všichni stejní, byla by tu nuda. A že je tu poslední dobou sakra veselo, jak na Hradě, tak v podhradí. ()

Lkprak odpad!

První díl totální blbost, druhý díl trapné, ubohé vyřizování účtů. A chudák Karel Gott, aby ho obhajoval tenhle magor, to opravdu nemá zapotřebí. Třetí díl dám možná jen opravdu hodně nalitý. ()