Reklama

Reklama

Encyklopedie akčního filmu

(pořad)
všechny plakáty

Recenze (21)

Figu 

všechny recenze uživatele

Já jsem si svoje hodnocení s číslovkou 3000 musel holt schovat pro něco extra! Díky kamarádovi Ellmariachimu jsem se dostal k těmhlě dvěma borcům, kteří jsou prostě naše krevní skupina! Když sleduju jejich práci, vracím se nostalgicky zpět a hrozně mě hřeje, že náš žánr díky nim stále dejchá! Encyklopedie akčního filmu prostě hladce zapadla do mojí topky, páč nesu ten stejnej prapor, nasáklej 80/90 akční laskominou! PS: Knížku samozřejmě doma v knihovně mám a jsem na ni hrdej! 95% ()

Kinofil 

všechny recenze uživatele

Skvělý pořad a ještě lepší knížka, jejíž hrdým majitelem jsem a která s tímto projektem souvisí a na běžném trhu se jen tak nevidí. Bez ohledu na to, že je těžko k dostání. Láska k akčnímu žánru je na Vás vidět a proto je potřeba mladým připomenout, že "akčňák" není jen přepálená komiksovka. Jen tak dál... ()

rublik05 

všechny recenze uživatele

Pro milovníky akčňáků se jedná o nesmírně hodnotný pořad, ve kterém se divák dozví hromadu zajímavostí jak o těch největších hvězdách akčního žánru, tak o akčních filmech jako takových. Nejhodnotnější jsou pochopitelně zákulisní informace, kterých je každý díl plný a tvůrci si dávají opravdu záležet na tom, aby každý díl nabídl opravdu velké množství ne tak známých informací. Matěj i Václav jsou navíc velcí sympaťáci, kterým člověk jejich povídání věří, o čemž svědčí i jejich skvělá kniha Encyklopedie akčního filmu, kterou všem vřele doporučuji a která by měla být v knihovně každého filmového fanouška. Klobouk dolů a díky za Vaši práci, kluci. 10/10. ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama