Reklama

Reklama

Encyklopedie akčního filmu

(pořad)
všechny plakáty

Recenze (21)

InJo 

všechny recenze uživatele

Na tomhle projektu mě štve jediná věc - že jsem ho nerozjel sám. ;-) Speciál o Seagalovi zatim vrchol. ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Parádní YT projekt party z MovieZone, kde najdete spoustu zajímavých informací. Viděn například díl s trezorem z Rychle a zběsile 5. ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Kluci jsou fajn, dobře se poslouchají a přináší spoustu zajímavých informací z moderních, klasických, i zapomenutých akčních filmů. Pro nostalgiky povinnost. ()

korbitch22 odpad!

všechny recenze uživatele

Tlustej dement a pidlovokej dement žvaní o tom, co každý fanoušek filmu dávno viděl, slyšel a četl všude a lépe. Váš díl o Carolco začíná slovy jděte do prdele a zesilte si to. Ne, do prdele jděte vy dva, kreténi. ()

luka4615 

všechny recenze uživatele

Pro všechny příznivce akčních filmových klasik povinnost, která pohladí po fandovské duši. PS: Kniha už je nedílnou součástí mé knihovničky! ()

BoPo 

všechny recenze uživatele

Imf a Hlad rozoberajú svoj najobľúbenejší filmový žáner. Pre nás, ktorí sme vyrastali na filmoch Arnolda Schwarzeneggera a Sylvestera Stalloneho, a ich tvorbu prekladali všemožnými ninjami a šaolinami, sú to príjemné, nostalgické chvíle krvavej poézie. Knižné vydanie je povinnou nadstavbou. ()

Figu 

všechny recenze uživatele

Já jsem si svoje hodnocení s číslovkou 3000 musel holt schovat pro něco extra! Díky kamarádovi Ellmariachimu jsem se dostal k těmhlě dvěma borcům, kteří jsou prostě naše krevní skupina! Když sleduju jejich práci, vracím se nostalgicky zpět a hrozně mě hřeje, že náš žánr díky nim stále dejchá! Encyklopedie akčního filmu prostě hladce zapadla do mojí topky, páč nesu ten stejnej prapor, nasáklej 80/90 akční laskominou! PS: Knížku samozřejmě doma v knihovně mám a jsem na ni hrdej! 95% ()

Honzek 

všechny recenze uživatele

5* už jen za tu jedinečnost celého projektu. To, kdo na tom dělá, už je jen třešnička na dortu! Skvělá věc kterou dokáže perfektně doplnit už jen stejně se jmenující kniha. Jo a nezapomeňte kluky podpořit na Patreonu! ()

Urukhaj98 

všechny recenze uživatele

Další z projektů redakce MovieZone, který se tentokrát zabývá výlučně akčním žánrem. A je to zase ještě o něco lepší než ty předchozí. 10/10 ()

rublik05 

všechny recenze uživatele

Pro milovníky akčňáků se jedná o nesmírně hodnotný pořad, ve kterém se divák dozví hromadu zajímavostí jak o těch největších hvězdách akčního žánru, tak o akčních filmech jako takových. Nejhodnotnější jsou pochopitelně zákulisní informace, kterých je každý díl plný a tvůrci si dávají opravdu záležet na tom, aby každý díl nabídl opravdu velké množství ne tak známých informací. Matěj i Václav jsou navíc velcí sympaťáci, kterým člověk jejich povídání věří, o čemž svědčí i jejich skvělá kniha Encyklopedie akčního filmu, kterou všem vřele doporučuji a která by měla být v knihovně každého filmového fanouška. Klobouk dolů a díky za Vaši práci, kluci. 10/10. ()

Kinofil 

všechny recenze uživatele

Skvělý pořad a ještě lepší knížka, jejíž hrdým majitelem jsem a která s tímto projektem souvisí a na běžném trhu se jen tak nevidí. Bez ohledu na to, že je těžko k dostání. Láska k akčnímu žánru je na Vás vidět a proto je potřeba mladým připomenout, že "akčňák" není jen přepálená komiksovka. Jen tak dál... ()

Barthman 

všechny recenze uživatele

10* protože. 5* za Hlada, jak je dokonale svůj. 5* za imfa jak je dokonale má krevní skupina.  Dělají to dobře pro generaci svoji/moji, která si to ráda připomíná jak to bylo boží. A dělají to snad i pro tu budoucí, která to bude chtít poznat a doplnit si vzdělání. ()

Reklama

Reklama