Encyklopedie akčního filmu

všechny plakáty
Publicistický / Dokumentární
Česko, 2019

Kothy

Parádní YT projekt party z MovieZone, kde najdete spoustu zajímavých informací. Viděn například díl s trezorem z Rychle a zběsile 5. ()

InJo

Na tomhle projektu mě štve jediná věc - že jsem ho nerozjel sám. ;-) Speciál o Seagalovi zatim vrchol. ()

Chrustyn

Kluci jsou fajn, dobře se poslouchají a přináší spoustu zajímavých informací z moderních, klasických, i zapomenutých akčních filmů. Pro nostalgiky povinnost. ()

BoPo

Imf a Hlad rozoberajú svoj najobľúbenejší filmový žáner. Pre nás, ktorí sme vyrastali na filmoch Arnolda Schwarzeneggera a Sylvestera Stalloneho, a ich tvorbu prekladali všemožnými ninjami a šaolinami, sú to príjemné, nostalgické chvíle krvavej poézie. Knižné vydanie je povinnou nadstavbou. ()

luka4615

Pro všechny příznivce akčních filmových klasik povinnost, která pohladí po fandovské duši. PS: Kniha už je nedílnou součástí mé knihovničky! ()

Figusek

Já jsem si svoje hodnocení s číslovkou 3000 musel holt schovat pro něco extra! Díky kamarádovi Ellmariachimu jsem se dostal k těmhlě dvěma borcům, kteří jsou prostě naše krevní skupina! Když sleduju jejich práci, vracím se nostalgicky zpět a hrozně mě hřeje, že náš žánr díky nim stále dejchá! Encyklopedie akčního filmu prostě hladce zapadla do mojí topky, páč nesu ten stejnej prapor, nasáklej 80/90 akční laskominou! PS: Knížku samozřejmě doma v knihovně mám a jsem na ni hrdej! 95% ()

Honzek

5* už jen za tu jedinečnost celého projektu. To, kdo na tom dělá, už je jen třešnička na dortu! Skvělá věc kterou dokáže perfektně doplnit už jen stejně se jmenující kniha. Jo a nezapomeňte kluky podpořit na Patreonu! ()

Kinofil

Skvělý pořad a ještě lepší knížka, jejíž hrdým majitelem jsem a která s tímto projektem souvisí a na běžném trhu se jen tak nevidí. Bez ohledu na to, že je těžko k dostání. Láska k akčnímu žánru je na Vás vidět a proto je potřeba mladým připomenout, že "akčňák" není jen přepálená komiksovka. Jen tak dál... ()

Mike_Doe

Veľmi zaujímavá partička filmových recenzentov/kritikov + MZ + MZ Special. Mr. Liberty & Mr. Fisherman obsažne a často trefne komentujú od filmových skvostov cez priemerne počiny až po z-movies. Na Vianoce som si doprial radosť knižným vydaním. ()