Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Učitel Ray Brooks (Vinnie Jones) se stane nechtěným svědkem vyřizování účtů uvnitř gangu. Rayův svět se zhroutí poté, co mu členové gangu vyvraždí celou rodinu před jeho očima. Ray je také postřelen. I když je gangem pokládán za mrtvého, probouzí se, sice těžce raněný, ale živý v nemocnici a jeho jedinou touhou je pomsta jeho rodiny. (TheDon)

(více)

Recenze (21)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Není na místě tenhle filmek nějak extra pranýřovat. Je to evidentně nadšenecký, amatérský projekt za pár šupů kam se podařilo schrastit Vinnieho Jonese kterej tak aspoň zase hraje hlavní roli a neštěká jenom na pár minut. Jasně inovativní to není a akční taky moc ne, ale atmosféra je slušná a zaujalo mě to prolínání scén celkem stylový likvidace rodiny z pomstou jednotlivým gangsterům. Vinnie se furt umí tvářit drsně, akorát toho učitele jsem mu nesežral ani na vteřinu, ale v zásadě to funguje jak má, takže proč ne.50% ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

Vinnie začíná připomínat opuchlého kapustňáka, co se už nějaký ten pátek topí pořád ve stejných zahovnělých tůních. Ten smrad se mi táhne až do obýváku. Skutečně, tohle je akční řemeslo asi jako když si v sedm ráno se zalepenýma očima namažu příborovým nožem máslo na chleba a abych tomu dal nějaký ten náboj, zmáčknu tlačítko na pressovači a udělám si kafe. Něco tak rutinního a otupělého se fakt nevidí. Vyvěšená jedna hvězda je asi jen za tu nekompromisní rodinnou popravu a krátkou stopáž. Ale jinak se na tohle fakt dívat nechcete... ()

Reklama

mzss1 

všechny recenze uživatele

|40%| Rozhodně tohle céčko či co nechci zatracovat. Rozpočet byl snad úplně nulový, ale přesto mě celkem bavila atmosféra a i samotný Vinnie Jones. To postupné, pomalé prolínání flashbacků, kdy mu mafiáni brutálně vyvraždili rodinu – to vše bylo zajímavé. Jen zbytek aspektů k snímku moc nebylo. O akci tu nemůže být snad ani řeč. Vinnie je prostě postupně likvidoval, takže se jedná o obyčejné vyvraždovačky. Ke konci se trochu zastřílelo a to bylo celé, co se týče akce. Kdyby byly nějaké pořádné souboje, aspon jeden výbuch, či nějaká dobrá scéna navíc, tak snad dám ty 3*, ale to bohužel nešlo. Hudba byla obyčejná, ale základní hudební motiv byl docela poutavý. Ale díky krátké stopáži jsem to přežil a nijak pohoršen nejsem. ()

SeBig 

všechny recenze uživatele

,,Talk is cheap" BANG! Nejdříve musím pochválit kameru a střih, ze začátku jsem myslel že to bude hrozná nuda, ale nakonec to nebylo zase tak strašný. Tady je problém v tom, že Jones se na tuhle vážnou roli vůbec nehodil, fakt nutit tohohle herce, aby před kamerou brečel, to bylo fakt nereálný. Jonesovi vyvraždí rodinu a film jede takhle flashback, pomsta, návšteva detektiva, flashback, pomsta, návšteva, flashback, pomsta, návšteva.. Film dost krátkej hodina a patnáct minut, z toho deset minut uvodní a závěrečný titulky, takže jsem se nestihl ani moc nudit naštestí. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Vinnie Jones to tam pořád má, ačkoliv ta snaha o slzavý výraz nad povražděnou rodinou mu moc nešla. Bohužel jinak neměl film nic moc co nabídnout. Padouchové byli tak padouchovatí, až působili jako karikatury a akce je hodně sterilní. Je vidět, že režisér to ještě nemá moc v ruce, ale aspoň měl tolik soudnosti, že neobtěžuje přehnanou stopáží. Ale ani tak to na víc jak 30% nestačí. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama