Reklama

Reklama

Enrico Piaggio - Vespa

(TV film)
  • Itálie Enrico Piaggio - Un sogno italiano (více)
Ukázka z filmu

VOD (1)

Obsahy(1)

Podnikatel Enrico Piaggio se snaží odvrátit blížící se bankrot, a tak přijde s novým vynálezem, který dá do pohybu doslova celý svět. (Netflix)

Videa (1)

Ukázka z filmu

Recenze (25)

Aniki 

všechny recenze uživatele

I já zůstanu přizdisráčem a nedovolím sám sobě, abych ohodnotil tuhle "Harlekýnku" více než průměrným počtem hvězd. Jak jinak bych se také mohl ráno podívat zpříma do zrcadla, že? Pravdou ovšem je, že i když se jedná o příběh posprejovaný "pink" barvou od hlavy až k patě, je tu ta nestoudná kladnost v hlavní roli vlastně více než příjemná...zvláštní, ale fakt, že jó! Děvčatům to ve filmu moc slušelo, pan podnikatel šarmem a skromností nešetřil, o skútru jsem se nedozvěděl nic a přechody mezi časovými linkami byly neskutečně hlaďoučké a nenásilné, za toto tleskám. Jó a abych nezapomněl, do děje zasahující snímek Prázdniny v Římě jako kdyby snad byl, co se atmosféry týče, určitým předobrazem pro stejnou pohádkovou pohodu vyzařující směrem k divákovi. Tady tu asociaci takhle opravdu vnímám. ()

PTuranyi 

všechny recenze uživatele

Príjemný romantický film voľne inšpirovaný príbehom Vespy. Produkčne aj herecky veľmi dobrý so zaujímavým príbehom. Žiaľ samotný film sa drží skutočnosti len voľne a mieša do príbehu banálne romantické elementy čo na jednej strane určite zvyšuje príťažlivosť pre určitú skupinu divákov ale na druhej strane odvádza pozornosť od hlavnej drámy okolo Vespy a pôsobia umelým dojmom aj keď s citom. Záver je odbitý krátkou scénou keď sa romantický pár mladej ženy a novinára ako predobraz scény z filmu prevezie pred režisérom na Vespe a režisér sa okamžite nadchne. ()

Reklama

pafka 

všechny recenze uživatele

Krasna kamera, dobre zahrane. Pusobi to na divaka celou dobu dost pozitivne, i kdyz se koukate na negativni dej. Je to pomerne podbizive natočené, nejsou zde moc emoce, vubec se nebojite, ze by to mohlo dopadnou spatně. A to je kamen urazu, nemate pocit, ze se neco stane spatne, nemate obavy o hlavni postavy. Jinak vespa dobry, jen jsem se zase toho tolik nedozvedeľ ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Príbeh staršieho podnikateľa, ktorý sa ocitá v nehostinnej situácií, no všetko sa na dobré obráti a ešte si aj mladú ženskú zoženie. Márne by sme vo filme hľadali výnimočnosť alebo nejako sa ho snažili odlíšiť od klasických romantických filmov pre domáce paničky. Film má však hodnotu v tom, že odhaľuje z života Piaggia viac než anglická wikipedia. Inak je skôr ale zameraný na jeho ľúbostný život než život ako taký. ()

klukluka 

všechny recenze uživatele

Film je typická limča s téměř pohádkovými rysy- svobodný, bohatý, podnikavý, do morku kosti poctivý, soucitný, šarmantní podnikatel, jehož protivníkem je tlustý, upocený, záludný, amorální, vypočítavý král sousední země, tedy pardon- majitel místní banky, nechybí krásná princezna, zlé čarodějnice, hodní skřítkové dělníci- je tady fakt všechno. Nechci spoilovat, ale jak byste tak řekli, že to asi všechno skončí..? Ano, máte pravdu, vždyť říkám, že je to regulérní pohádka. ()

Reklama

Reklama