Hair Love

Issa Rae

Matthew A. Cherry

Illya Owens
  • xxmartinxx

Předvídatelné, nezajímavá animace, sentimentální tečka pro mě ten film posunula níž - myslel jsem, že ta pointa je záměrně na pozadí a má působit skrytě, a když se to nakonec vyřve, síla je pryč.(14.2.2020)

Chápu rozhořčení z upozadění Dcery na Oscarech, ale 67% pro tak srdcervoucí animák?(12.2.2020)

• JamesSi

Sponzorováno Dove a spoustou lidí na kickstarteru. Podporováno Sony Animation. Vítěz Oskara. A přitom film, který v sekci krátkých filmů Anifilmu uvidíte v různých variacích stokrát. Nevěřící Vlasák 2: The Reboot. Omlouvám se, ale film, jehož zásadní konflikt se vyřeší sledováním YT vlogu fakt není pro mě.(16.2.2020)

Hair Love nenabízí vesměs nic nového pod sluncem, co se příběhu a poselství týká, nicméně oplývá snesitelnou dávkou dojemnosti okořeněnou špetkou humoru, kterého je potřeba, nachází-li se člověk v nejednoduché životní situaci. Jakožto majitel značně prořídlých vlasů jsem si chvílemi říkal, jak jsem vlastně rád, že nemusím svádět každodenní urputnou bitvu s neposednými kudrlinami.(31.1.2020)

• easaque

+1* musím na prvním místě upozornit, že se jedná spíš o holčíčí animovaný kraťas, tak se nesmíte divit mému hodnocení. A má pleš je dostatečná obhajoba k tomu, že vlasy nejsou pro mě vůbec důležité :-). Navíc moderní vyznění a lehce sentimentální nálada mi taky nesedla a ani žádnou originalní myšlenku to nemá. Jestli tohle porazí v Oskarech pro krátký film českou zástupkyni Dceru, tak se svět opravdu zbláznil. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ](22.1.2020)