Epizody(24)

Recenze uživatele Jeoffrey k tomuto seriálu (1)

Plunderer (2020)

První dva díly vyšly už v prosinci 2019 včetně krátkého rozhovoru s anglickými dabéry na samém konci a ten první měl dnes oficiální tv premiéru, každopádně já si pustil pro jistotu hned oba dva, abych si udělal nějaký ten první dojem. Nápad s čísly je super, nejde si nevzpomenout třeba na film Vyměřený čas a i tady to má jistou osudovost. Ale po pravdě to bylo asi jediné, co mě nějak silněji zaujalo. Hlavní hrdinka mě neoslovila, Licht mi také nepřišel nějak extra oslnivý a erotické vtípky na začátku, spolu například s naprosto okatým umístěním čísel na "zájmových" dámských partiích, mi už také nepřijdou jako nějaké zábavné pomrknutí na pány, ale spíš jako něco laciného u čeho se jen ušklíbnu. Také jsem si vzpomněl na Nanatsu no Taizai, protože ten úvod s tím, že je třeba najít jednoho z legendárních válečníků je z části podobný. Ale zatímco NnT mě ze začátku uchvátilo svojí hravostí, tady to bylo pro mě celé spíš jen takové - nudné, laciné, bez nějaké jiskry. Dobře souboj z druhého dílu to z části zachraňuje, má zajímavé momenty, kdy Licht demonstruje svoje schopnosti a až do finálního "leteckého útoku" jsem to i docela bral, stejně jako závěr druhé episody, který naznačuje, že příběh bude rozhodně mnohem hlubší, než jak se na první pohled zdá, ale celkově to na mě nezapůsobilo tak, že bych se těšil na další díl, že bych byl zvědavý na další díl... A proto se nedám do dalších dílů! Možná až si tu přečtu o tom, jak přelomové tohle anime je od někoho, jehož úsudku věřím, nebo až mi to někdo takový rozmluví, tak tohle stanovisko přehodnotím, ale v tuhle chvíli tomu nevěřím. Drop po 2. díle a nehodnoceno. ()