Lukáš Pavlásek, jak ho neznáte. Humor, hosté, stand-upy. Nová show Na Pavláska na Primě. (TV Prima)

M4RT1NEK

Proč ne, Pavlásek je sympaťák. Obsazení prvního dílo samo o sobě výborné. Jediný mínus jsou snad jeho vložené standupy, které každý, kdo sledoval Na Stojáka a Comedy Club už zná, takže je to opakovačka. Uvidíme co dál. ()

negativ

Za mně ne. Pavlásek prostě není ten typ moderátora. Pitvořit se ve standUp je něco jiného, než si zvát a zpovídat hosty. Nevím, zda je to schválně nebo opravdu nedovede pořádně artikulovat, ale působí to trapně. Neumí reagovat na narážky hostů, a když už to nejde ignorovat, tak žalostně pozdě a slabě. Kolikrát v hospodě se vedou vtipnější a zajímavější debaty. Smích zaplaceného publika je nucený a někdy zcela nepatřičně vyvolaný. Skoro jako by se pouštěl ze záznamu. Přesto, že i Šíp už začíná být mnohdy trapný a někdy až nepochopitelně nechápavý, tak je o několik lvl výš a Pavlásek se tam nikdy nedostane. Myslím, že tento pořad brzy skončí, až dojdou "kamoši", kteří budou ochotni přijít a diváci, kteří se po původní zvědavosti přestanou na tuto zbytečnou talk-show dívat. ()

dejf96 odpad!

otřesná zbytečnost... kdejaká rychlokvaška tohoto typu (Jeřábek, Měcháček, Liška, Matonoha apod.) má vlastní talkshow... nejen, že to je velmi nesympatický člověk, navíc má v kokosu nasráno a podle toho vypadá i jeho "humor" ()