V odlehlém výcvikovém táboře dojde k nehodě. Ve skupině přeživších vzplane nenávist a začne brutální boj o život, ze kterého není úniku. (Netflix)

lykan9

Už jen to, že tento film nebyl natočen v USA, ale v Kanadě, je sympatické. K tomu se jedná opravdu o velmi slušný akční thriller a dokonce se tvůrcům povedlo mě jedním zvratem překvapit. Musím uznat, že i na Netflixu si člověk najde dobré filmy a aspoň na chvíli zapomene na to, že už dlouho nebyl v kině. ()

Maximilianus

Zdá sa mi, že poslednou dobou sa rozmohli filmy, kde nie je jasné, kto je hlavnou postavou. To sa mi samozrejme páči, pretože to prináša určitý prvok prekvapenia v tom, že nikto nie je v bezpečí. Film je taký lepší priemer, dĺžka je úplne v pohode a téma celkom aktuálna vzhľadom na súčasnú situáciu. 6,4/10. ()

bourec

Divnej, a hlavně blbej film.Ten maník mi zprvu připadal jak skautík, kterej si celej život hraje na něco, co není.A stejně jako ke všem protagonistům, i k němu sem si nevypracoval žádnej vztah.nebylo taky jak.Nic se nedělo. Minimum výcviku,žádný podrobnější seznámení s místem.A to musim říct, že občas taková samota je balzám na nervy.Pak dojde k průseru, a stane se skoro nic.Nějaký střílení, rvačky alá major Zeman, a pak konec.Nikomu sem nepřál, protože ty lidi mi byli úplně u zadku.Hrůza.Jednu hvězdu přidám za přírodu, a ten výcvikovej tábor.30%. ()

misterz

Prvá polovica snímku nestála za nič - ťažká nuda. Pár úzkostlivcov rieši stratégie, ako prežiť koniec sveta. Dejová linka sa trocha pohla až s príchodom na chatu. Vyvražďovanie medzi sebou už bolo lepšie, ale stál iba priemer, aj čo sa týka atmosféry a napätia. Koniec sa dal čakať, bolo jasné kto nakoniec prežije. Slabší priemer. 55/100 ()

solisoli

Skupina dobrovoľníkov sa účastní výcviku na prežitie v Kanadských horách u zálesáka, ktorý žije v tejto nehostinnej oblasti a má všetko pre prežitie svetovej katastrofy s cieľom získať ďalších, kto by sa pridal. Výcvik prebieha podľa plánu až do momentu, kedy dôjde ku nečakanej tragédii. Táto udalosť vyvolá rozdielne názory zúčastnených, ktorí sa nakoniec rozhodnú opustiť tábor. Začína sa štvanica a boj o prežitie, kde napätie sa stupňuje, ale v dosť nereálnej koncepcii zámeru. ()

• Postavy vo filme hovoria o tom, aby boli pripravené, keď sa svet dostane do krízy (ekonomickej, epidemiologickej...). Aj z toho dôvodu bol film vypustený do sveta v marci 2020, keď zemeguľou začala otriasať pandémia koronavírusu. (megajalec)