Neuspokojení (S22E09) (epizoda)

 • USA

  Unfulfilled

Animovaný / Komedie

USA, 2018, 22 min

Scénář:

Trey Parker, Matt Stone

Střih:

David List
(další profese)
 • ghatos
  ****

  Třídní boj proti mimozemšťanovi. Úvodní píseň je fenomenální :) . 80%.(6.1.2019)

 • Frajer42
  ***

  Hodně hudební epizoda, ale nezbývá než souhlasit, že zejména úvodní píseň je opravdu luxusní. Příjemná exkurze do Amazonu. Téma vybrané moc hezky. Krásně jsem se v tom našel. Jako vzorný otrok kapitalismu poctivě objednávám všechno online a musím se přiznat, že v garáži to vypadá hodně podobně, jako když chlapcům konečně přišlo tunění na nová kola. Co se týče humoru, tak mám pocit, že se tentokrát hodně přibrzdilo. Epizoda kvalitní spíše co se týče aktuálnosti a tématu, ale bránice se skoro nepohnula.(20.2.2020)

 • Eliott
  ***

  Zatím asi nejslabší episoda z celé série a jedna z nejslabších vůbec. Ale to nevadí, už dávno jsem si řikal, že i kdyby poslední 2 episody nevyšly, tak i přesto bude 22 serie výtečná. Nejvíce mi na příběhu vadily zdlouhavé písničky a nedostatek vtipu, ale pokud bude episoda něco jako obrat k lepšímu tak s ní nebudu mít v budoucnu problém. Mluvím samozřejmě o uvědomnění si, že dříve dělali chlapci vše společně a teď už tolik ne. Byl bych moc rád kdyby se v budoucnu opět kupříkladu společně vydali někam do pralesa svrhnout vládu Peru :D.(8.12.2018)

 • Trevor
  ****

  Boj ľudí pracujúcich v Amazone proti kapitalizmu je epizódou ktorá má hlbší odkaz a nie je iba o zneužívaní detí kňazmi a sprostých nadávkach tak má pochopiteľne nízke hodnotenie.(19.8.2020)

 • honajz2
  ***

  Celkem slabá epizoda a to dokládá už jenom ten fakt, že jsem ji viděl tak tři dny zpátky a sotva si vybavím, o co tam šlo. Slabé 3*(10.6.2019)

 • - V Amazonu hraje „Sixteen Tons“ od Tennessee Ernie Ford. V obchoďáku hraje „Sweet Love“ od Anita Baker. (Duoscop)