Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Chucky se rozhodne svůj ďábelský plán naplnit na obzvláště nebezpečném a veřejném místě. (mikki089)

Recenze (6)

Aurus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Wau to jsem nečekal. Že Nice uřízne nuhy a ruce projistotu kdyby se Chucky vrátil. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou jako vždycky sympatické a hudba je skvělá. Atmosféra a napětí je v této epizodě přímo vynikající. Za mě 2-3 nejlepší díl první série. Za mě 8,5-9/10. ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Andy sa stretne s Juniorom a snaží sa od neho zistiť kde je posledná bábika zatiaľ čo Tiff a Nico majú nachystanú celú armádu...zvítanie Jakea s Devonom bolo naozaj teplejšie ako radiátory v domove dôchodcov uprostred zimy, tak ale trochu to vykompenzovalo to Kill that twink...solídny záver aj s príhovorom Chuckyho ku sponzorom, aby sa natočila ďalšia séria a Chucky nedopadl ako Cowboy Bebop od Netflixu...a pri slovách ako Chucky spravil z Juniora muža sa musel pousmiať asi každý, hold USA, tam sa asi radi chlapci stávajú mužmi v náručí chlapov... :-D. ()

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak závěrečnej díl to zase trošku napravil, zábavnej, akční, plnej mrtvol a černého humoru. Závěr v podání Chuckyho jako vypravěče, byl výborný. Takže s posledním dílem spokojen. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (3)

  • V epizodě zazní píseň „You Were Good To Me“ od Jeremy Zuckera & Chelsea Cutler. (Duoscop)

Reklama

Reklama