Fear Filter

všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor
USA, 2019, 4 min

Leah (Lou Lou Safran) ukládá do postele malého chlapce a při čekání na jeho rodiče si krátí čas posíláním obrázků přes Snapchat se svými kamarády. Jednu fotku chce poslat i klukovi, který se jí líbí, když v tom si všimne, že aplikace při focení zachytila i neznámý obličej v temné chodbě za ní. (Stanislaus)

Eliott

Velmi jednoduchá zápletka, ale snímek je natolik efektivní, že se při sledování zježí chlupy až na zádi. Jedná se o poměrně nedoceněný kraťas založený na mnoha lekačkách a i když jsem se s něčím podobným již v minulosti setkal, tak nápad s emoji filtry mne zde mimořádně zaujal a dokonce i vystrašil. 75% ()

Stanislaus

Krátkometrážní kámoš letošního Neviditelného a trochu slabší odvar krátkého předfilmu ke Zhasni a zemřeš z roku 2013, který využívá sociálních sítí k zobrazení mysteriózního zla číhajícího v temnotě a při tom odebírá nevinnost králičímu filtru. P.S. Snapchat kills people! ()

SOLOM.

Další mladá pipka, co se jí posílaní trapných selfíček svým kamarádům stane osudné…Podobných krátkometrážních srágor existuje celá řada, tady to měli alespoň jakžtakž dobře ozvučené. Jako celek to moc nefungovalo, ale desetileté děcko se u toho řevu možná i posere strachy a hlavně dá z ruky alespoň na chvíli telefon… ()

Trevor

Škoda že sme sa nedozvedeli čo jej poslal Blake, aj keď na druhej strane pri inteligencii dnešných teenagerov je to viac menej jasné :-D. ()