Nejbrutálnější koleda filmové historie.
Noční večírek trojice puberťáků na opuštěném hřbitově není tentokrát pouze o sexu, drogách a alkoholu. Poté, co z tajemného hrobu odstraní kříž, vypustí na světlo zrůdu toužící po pomstě. Příšera s halloweenskou dýní místo hlavy a ostrou kosou v ruce se vydává pátrat po potomcích farmáře Arthura Kellyho. Muže, který obludu před lety poslal do hrobu. Nyní je na malém Seanu Kellym, aby se prokletí rodu postavil znovu a poslal jej jednou pro vždy do pekel! (Řitka video)

latvar

Mám rád horory a heeloweenské tím tuplem. V tomto případě jsem, ale šlápl trochu vedle. Chodící vraždící dýňoví muž nebyl moc strašidelný a dějově i hereckým obsazením, byl tento film spíše podprůměrný. 45% ()

Testament odpad!

Vydavatelská firma Řitka Video opět nezklamala. Chlápek, co má místo hlavy svítící dýni, herecké výkony jako z "horní-dolní "zapadlé vesnice a pachuť v ústech po skončení téhle slátaniny. Co si ještě více může člověk nepřát? ()

BlackTom

Efekty ako z roku 5, "vizáž" filmu (a herci tiež) ako v priblblom sitcome a hlavne ten záporák! No do prdele, toho sa mám zľaknúť? Keby bola pod to podpísaná TROMA, tak sa ani nečudujem, ale čo tu robí John Carradine? Aha, už viem... Robí zo seba rovnakého debila ako Bela Lugosi v Glen or Glenda, akurát že Bela aspoň pobavil... No namiesto neho ma však pobavil celý film plný otrasných efektov (toto sú 90. roky???) a famóznych nehereckých výkonov (tetuška, čo sa nevie tváriť inak ako prekvapene a vyzerá pri tom ako absolútna pi*a...). Tak za to tá jedna *. ()

Holina

A zase musím pochválit masku hlavního antihrdiny a to i přesto, že se jedná prostě jen o dýňovou hlavu. Na druhou stranu je třena strhat tady děj, který vskutku nestojí za moc. Celkově, ale tato vyvražďovačka neunudí. ()

helraiser

Pohodovej průměr, no prostě další béčko v řadě. Tentokrát o mstící se příšeře s dýňovou hlavou a kosou v ruce kterou kosí své oběti o stošest. Takovýto malý horůrek si prostě musíte umět vychutnat jinak vás moc bavit nebude. Ten kdo nemá problém sjíždět jedno béčko za druhým tak bude spokojenej s ostatníma to bude horší. Já jsem si to docela užil a vůbec mi nevadí, že se nejedná o žádné veledílo. ()

Zodiak455 odpad!

Je mi líto že jsem za tuto blbost dal 49 Kč.Příšerný český dabing,příšerné herecké výkony a to vůbec nemluvím o kameře scénáři a o filmu jako celku. ()

beso74

Dej tohto "hororu" je holisticko-minimalistický, pričom sa dá zhrnúť následne: Démon sa vrátil a vraždí (sem-tam). Ak by som ten film nepozeral v predvečer štátneho sviatku, moje hodnotenie tohto rádoby monster filmu by bolo ešte o niečo nižšie. Ale keďže ráno je 17. novembra a ja stávať nemusím, jednu maličku hviezdičku predsa len dám, nech nežerem... :P (Ale aj tak by som predsa len ráno veľmi rád vstal). ()

monty.cl

Debilní,debilní,debilní...herci, příběh, zabiják...tohle muselo být debilní už v roce 95...25% za to, že je ještě pár debilnějších filmů ()

tremors odpad!

Další levný béčko. Nevěděl jsem, co mám čekat a byl jsem překvapen- 90 minut nudy, to jsem opravdu nečekal. Ještě, že se v těchto starších hororech sprchujou ženský. ()

djbarrel

Dýňový muž Jack vrávorá po malém městečku a se svou kosou rozsévá po okolí smrt ... ou shit ... kdyby se ve filmu párkrát neobjevili kozy a bylo tam o trošičku méně krve, myslel bych si, že jde o dobrodružný film na nedělní odpoledne pro děcka. Kdyby to tak bylo, ještě by to šlo, ale tenhle film se fakt myslel vážně a to je průser. Špatní herci, podivné charaktery, hrozivé masky a ještě horší efekty. Jedna hvězda za celkem vtipně povedenou masku dýňového muže. 10 % ()

srolyma

Podle chlapců z Řitního videa s.r.o. se jedná o „nejbrutálnější filmovou koledu všech dob“. No svým způsobem to opravdu brutální bylo. Brutálně neumětelské s brutálně slabými hereckými výkony, brutálně stupidními dialogy, brutálně lacinými až dětinskými efekty a brutálně nekvalitním obrazem. Prostě dývko zadarmo, co taky může člověk čekat. Přesto všechno to bylo občas nechtěně zábavné, takže jako odpad bych to neviděl. ()

JesterKruger

Proč z tak dobrého konceptu vznikne slabý film??? Film hlavně kazí nenapínavost, a sakramensky divní herci (až na toho kluka), a přitom efekty, které někdy šly, tak i ten nápad je suprový. Ne opravdu mě nezajímá, že Linnea tu hraje a je v jedné scéně nahá, a je to už navíc ubohé, když si režisér myslí, že dobrý horor dělají nahé baby. ()

uprchlice

Že by parodie na halloween? Mně to tak připadalo. Vrah s dýní-parodie na Jasona? Jestli si někdo myslel, že to bude vypadat srandově tak se spletl. Kosa jako zbraň? Hmm... to asi večer až všechny jeho oběti budou spát tak si poseká trávu :) co? Prostě NUDA!!!! ()

antragus

To byl zase bizar. Nebudeme si nic nalhávat, třetí hvězda je za všechny dva odhalené ženské hrudníky, na které se dalo koukat. Na rozdíl od spousty jiných věcí v tomhle filmu. Co bylo špatně? K obsazení – nevím jestli si herci škrtli ještě někde jinde ale pokud jo, muselo to být určitě ještě před tímhle filmem, protože potom už bych je nevzal ani do reklamy na vložky. Buď nehráli, nebo přehrávali, maminka vypadala jakoby jí udělali plastiku systémem „zauzlovaná kůže na temeni hlavy zvýrazní oči a vyhladí vrásky“. Hlídačku dětí zde namísto sexy studentky (jak tomu většinou bývá) dělala dáma s vizáží – s prominutím – vysloužilé šlapky (aspoň od krku dolů to ušlo, no). Tykváč nebral systematicky podle kletby rodinu Kellyových a lidi s ní spojené, on bral systematicky všechny kdo mu přišli pod ruku. Měl navíc úžasnou schopnost se přemísťovat v prostoru a čase, až jsem chvilkama uvažoval jestli nejsou na to dva… SPOILER - Nebyli. Ale musel se chlapec nalítat, jeden záběr šmejdí v domě, druhý záběr šmejdí v lese, třetí záběr zabíjí souseda, čtvrtý záběr šmejdí v domě. Jo a jen taková poznámečka – podle stavu mrtvoly musel ten topinkovač jet ne na 120 (běžná voltáž v Americe), ani na 220…no i 380 bych měl trochu problém uvěřit. Kdo bude mít odvahu se podívat, pochopí. Takže zbylé hvězdy, kromě té hrudníkové možná za příběh v pozadí vysvětlující celý film, který ovšem zpracování dost silně zabilo… ()