Revenge of the Zombies

Lindsley Parsons

Scénografie:

Dave Milton
  • liquido26

Hodinový béčkový horor o profesorovi (Carradine), který si vyrábí armádu zombíků. Ničím nepřekvapující film, který není nijak zvlášť zábavný nebo napínavý a už vůbec ne hororový.(25.12.2011)

• corpsy

Podľa roku výroby som nečakal nič v štýle Romera, či Fulciho, teda žiadne gore a tak. Ale aspoň atmosféru starých hororových flákov o diabolskom doktorovi a jeho odporných prisluhovačov. Ani ten doktor nebol diabolský, ani tí prisluhovači neboli odporní. Proste iba trapko snažiaci sa o svetovládu a unavene sa snažiaci komparz. Ako podotkol Dexter1, za pozornosť stojí hlavne Mantan Moreland so svojím svojským komediálnym herectvom.(24.2.2017)

Kriminálny horor o tajomnej mŕtvole, nemeckom doktorovi vytvárajúceho armádu zombiekov a skvelý Mantan Moreland. Treba však uznať, že Monogram išiel vo svojich zaužívaných šlapajách a celý film vyznieva veľmi podobne (skrátka šablóna) ako o dva roky mladší King of the Zombies. Každopádne Moreland ma neskutočne baví, čiže na 3* to ťahá on a rozhodne by si zaslúžil viac priestoru.(1.2.2014)