Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Spisovatelka se nachází v tvůrčí a manželské krizi. Pomoc a oporu nachází u tří nejlepších kamarádek. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Valeria má šíleně pomalý a za mě opravdu nudný začátek. Asi nejsympatičtější a nejzajímavější (i když pořád velmi stereotypní) postava pro mě byla Lola. K Valerii jsem si nenašla cestu, nechápala jsem ji a byla mi fakt protivná. Zbylé dvě kamarádky byly mi přišly spíš upozaděné, ale u Nerei se to v posledních dílech docela zvrátilo. Carmen měla hodně nudnou linku. ()

Jolinar 

všechny recenze uživatele

Netflix myslí i na třicátníky! Milostné, pracovní i rodinné eskapády čtyř hlavních hrdinek jsou celkem fajn, ale musí vám být jejich nátury sympatické.. Já s tím měla trochu problém, ale prostředí Madridu, erotické scény a španělština jsou hodně osvěžující, takže lepší průměr a jako oddechovku na pár večerů doporučuji. ()

Reklama

anusha 

všechny recenze uživatele

Čo potrebujem od oddyhovky všetko do bodky tento seriál spĺňa - krásne ženy v peknom oblečení a nádherných farebných bytoch, dokonalí muži sexy sexy scény. Troška drámy ktorá ale nie je život ohrozujúca na vypnutie popraci a ako detox od mobilu keďže treba čítať titulku ideal. ()

b.dragonfly 

všechny recenze uživatele

Pro oči Maxiho Iglesiase se vyplatí tento seriál shlédnout a myslím, že hlavně dámské publikum nebude zklamané. Milostné eskapády čtyř kamarádek (u kterých se občas zasmějete a občas se v tom sami poznáte) dokážou pobavit, přinejhorším vás ubezpečí, že v každém vztahu, ať už dřív nebo později, to jde nahoru i dolů. 75% za sympatickou Dianu Gomez a neskutečně sexy Iglesiase. ()

Galerie (40)

Reklama

Reklama