Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Nezaměstnaný Alain Delambre se zoufale snaží odrazit ode dna. Je připravený udělat cokoli, aby získal práci v obří korporaci Exxya. (Netflix)

Recenze (9)

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Eric Cantona byl kdysi nejlepší fotbalový útočník na světě, k tomu se choval jako Řepka, kopnul diváka v hledišti, prostě sympaťák. Svou přítomností mne překvapil už v tom westernu Salvation s Madsem Mikkelsenem, nebyl tam na malém prostoru vůbec blbý. No a tady dostal velký prostor a neskončilo to takovým průserem jak bych čekal, jeho snaživé neherectví mne v podstatě bavilo, asi největší pozitivum minisérie. Scénář slabší, bohužel. Žádná ultra kvalita to není, ale v podstatě jsem se těch 5 hodin docela bavil 6,5/10 ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Nakonec určitě zklamání. Pět hodin si to užíváte, hlavnímu hrdinovi držíte palce, aby to posledních deset minut srazilo zase zpátky z hrušky dolů. Věčná škoda, jinak ani nevím, jak to nazvat. Chválím neotřelý příběh a pak hlavně Erica Cantonu, u něhož není ale vůbec poznat, že je to je původní profesí bývalý, výtečný fotbalista a ne herec. Jestli to tak půjde, dál, třeba toho čutálistu za pár let svým herectvím dožene, kdo ví. ()

Reklama

zodiak217 

všechny recenze uživatele

Ľudské zdroje, neludskym spôsobom. Výborný námet na spracovanie, skutočne som si to vychutnával od prvej epizódy až po poslednú a obsadiť do hlavnej úlohy zlého chlapca svetového futbalu Erica Cantonu, ktorý vie dávať hlavičky nielen na ihrisku, ale aj v seriáli bol skvelý ťah. Možno nemá tak vycibreny herecký cit a rozsah emócií, ktoré vie divákovi cez obrazovku odovzdať, no na túto naturaonu rolu sa neskutočne hodil. Záver ma však úprimne veľmi sklamal. Úplne zbytočná vražda a smrť najlepšieho kamaráta to si mohli odpustiť, to mi tam nedávalo zmysel ani sa to tam nehodilo. V podstate sa to skončilo s tým, že by tomuto seriálu skúšala druhá séria, no tvorcovia to poňali ako miniseriu, tak neviem ci sa jej aj dočkáme. Určite sa to však oplatí vidieť. Stále nemôžem uveriť, že futbalová legenda Eric Cantona sa len tak stal hercom. Nuž, všetko je možné a rozhodne vie ako upútať nielen ako futbalista, ale aj ako herec. ()

sofiapetra 

všechny recenze uživatele

Dost se mi to líbilo. Konec mohl být lepší, ale ten stejně vždycky zapomínám. Atmosféra a síla "obyčejného" příběhu, zůstane. A až tady jsem si přečetla, že představitel hlavního hrdiny není herec, ale slavný fotbalista. To koukám. ()

petikacka 

všechny recenze uživatele

Ty vole, tak tenhle seroš jede fuuuckt bomby. Naprosto uhrančivý Eric Cantona, který si tuto roli musel opravdu užít, protože vystihuje jeho povahu i ve skutečnosti. Kdo se zajímá o sport, tak ví, že to byl takový fotbalový McEnroe. No zpět k seriálu. Mě úplně spadla brada z toho geniálního příběhu, který spousta lidí v Evropě, tak důvěrně zná. Já jsem ho tedy zažila i když ne tak drsně. Korporátní firmy berou zaměstnance opravdu pouze jako "Zdroje" (od toho se odvíjí zkratka HR human resources) a ty je třeba vysát, vyždímat a když jim projde záruční doba, tak vykopnout. Vždyť lidí je na světě jak sraček. Co se s nima stane když je do důchodu daleko a práci ne a ne najít? NASRAT, to je absolutně nezajímá. Pak stačí, aby přetekl pohár a průser je na světě. Já jsem si to maximálně užila a myslím, že nebudu sama. Za mě 100% ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama