Reklama

Reklama

V Anglii v 50. letech způsobí na chlapecké základní škole nová učitelka francouzštiny úplný poprask. Kluci se do ní totiž zamilují. (Netflix)

Recenze (2)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Vemi dobrá komedie ze staré britské filmové školy, pardon staré chlapecké internátní školy. James Robertson Justice jako střízlivý a nestranný pozorovatel je skvělým průvodcem, šarmantní Agnès Laurent jistě osloví i vás, a s jejími hormony bublajícími žáky budete soucítit. Jeden z žáků trochu připomene role Františka Filipovského v Žákově známé prvorepublikové dilogii (Mazánek, Krhounek). Nezapomenutelná je scéna, kdy právě tento obrýlený žák sleduje za plotem tenis (otáčí hlavu za míčkem), zatímco všichni jeho spolužáci s otevřenými ůsty a zaostřenými fotoaparáty zírají jen na jednu stranu kurtu, pochopitelně na tu s hrající slečnou Madeleine. ()

Flego 

všechny recenze uživatele

Britská komédia o mladučkej učiteľke francúžštiny na chlapčenskej internátnej škole.  O desať rokov neskôr by z toho Nemci urobili erotickú komédiu, v tomto prípade ide o príjemnú slušnú zábavu s neodolateľným humorom a zábavou. Ku koncu jej síce dochádza dych, ale komédiam býva odpustené. Osme hodnotenie a druhá recenzia. ()

Reklama

Reklama