poster

Voyage to the Planet of Prehistoric Women

Sci-Fi

USA, 1968, 78 min

Kamera:

Flemming Olsen

Producenti:

Roger Corman
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • EdaS
  **

  Přestříhat a předabovat ruský sci-fi film (Planeta Bur) a udělat z něj americký biják, toť nápad hodný Mistra. Cormanovi se to nezdálo dost, a tak po Voyage to the Prehistoric Planet vznikla i druhá přestříhaná verze, tentokrát doplněná o lepé "sirény" se škeblemi na ňadrech. Zní to odpadově, vypadá to odpadově, ale člověk se nenudí. I taková sračka může mít své kouzlo...(27.2.2006)

 • Dan9K
  odpad!

  Fascinující recyklace. Uberu ženskou, co mluví do mikrofonu, přidám mužského vypravěče a řadu obskurních záběrů na lepé blonďaté děvy. Zbytek nechám úplně stejný. A máme zcela nový film! Již podruhé. Vtipné je, že "sirény" se s hlavními hrdiny samozřejmě nikdy nesetkají. Důvod je jednoduchý. Museli by natočit nové záběry s ruskými herci a to pochopitelně nebylo snadné a film by tak mohl stát víc, než jen několik dolarů. Stál-li víc, je to větší tunel, než Blanka.(27.8.2012)

 • MM_Ramone
  **

  Čiernobiely sci-fi snímok s nápaditými, ale nie zrovna presvedčivými, filmovými trikmi. Paradoxne je možno práve kvôli tomu pomerne zaujímavý. Tiež treba brať do úvahy, to že sa jedná o ruský film, stroho predabovaný do angličtiny. Čo mi miestami prišlo dosť rušivé. Avšak príbeh o mimozemských "morských pannách", ktoré sú obdarené istým druhom telepatie, sa mi videl vcelku originálny. **(6.10.2008)

 • vitekpe
  *

  Tohle je fakt podivnost na druhou. Jde o prostrihane sceny z paradniho sovetskeho sci-fi Планета бурь, kam amici zaradili nejake polonahe blondyny, a udelali z toho totalni slataninu. To je proste neuveritelny a vubec jsem to nepochopil.(13.5.2014)

 • Kolssteyn
  *

  Chvílemi dnešním pohledem veselé, leč neskonale agonicky nudné.(9.5.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace