Poté, co při automobilové nehodě ztratili svého jediného vnuka, unesou lékařka Audrey (Sheila McCarthy) a Henry (Julian Richings) těhotnou pacientku s úmyslem provést „obrácený exorcismus“ a Jacksona umístí do jejího nenarozeného dítěte. Netrvá dlouho a zjistí, že Jackson není jediným duchem, kterého prarodiče pozvali do svého domova. Nyní začíná závod s časem pro pár, stejně jako pro těhotnou ženu, aby zjistili, jak se dostat ze situace, kterou udělali. (Flekoun58)

srolyma

Důchodcovský pár, unesená těhotná holka a satanský rituál, který se poněkud vymkne kontrole. Nebylo to špatný, strašilo se tam celkem slušně. ()

Naghavi

Nerozumím příliš filmům, kterým rozumí jen jeho tvůrce...Tolik skvělých momentů a pak zmatený závěr, přesto pecka! ()

Emperor1

Bylo to možná více rozverné, než by se na horor slušelo a patřilo, staroušci byli pěkná kvítka, bubáci (démoni, duchové, nebo co to vlastně bylo) docela creepy a i když jsem vůbec nepochopil závěr filmu, musím přiznat, že se mi to vlastně celkem líbilo. ()

jouzy

Konečně!!! Konečně něco na co se dalo dívat. V posledních letech to šlo s tímto žánrem do kytek, všechny horory totální odpad, sračka, hnus a až teď. Musím dát pět hvězd, protože zase můžu říct, že jsem po dlouhé době viděl horor. ()

hony23

Dědek s bábou unesou těhotnou ženu, aby do jejího dítěte převtělili svého zemřelého vnuka. Použijí k tomu starou knihu, z které přeblekotají satanistická zaříkávadla a vyvolají zlé duchy. A pak bu bu bu. Teda viděl jsem ve zprávách Miloše Zemana na summitu v Polsku a to byl daleko děsuplnější zážitek, než tento rádoby horor. ()

chozze008 odpad!

tak co nám to ten teploušek verbal zase viděl? No krásně to okomentoval, pravděpodobně při tom hodil další cákanec na monitor (nebo jinam , nevim jak daleko verbal dostříkne). Jinak co se týče prcání prej verbal šuká Babiše a to ještě bez FFP2 (nebo jak se ta píčovina jmenuje). Bacha verbal tu má zaníceného obhájce. Tuším že časem přibudou další :-) ()

brasek

Podľa aktuálneho hodnotenia a niektorých komentárov som očakával slušný horor. Žiaľ tento snímok je šialenstvo bez hlavy a päty. Prvá polhodina je nudná, neskôr sa príbeh rozbehne ale postrádam pútavosť a atmosféru. Do príbehu sú pridané strašidelné scény, ale miesto desu vyvolávajú trápnosť. ()

Ace.A.T.L.

Je vidět, že to neni prachama zahrnutý, ale o to víc je super, co s tím dokázali. Myšlenka super, napětí taky bylo, lekačky občas fajn a celkově to působí hodně dobrým dojmem. Jen proto, že neměli takový možnosti, to nedosáhne k ta vysokýmu hodnocení, ale i tak to stojí za to, to vidět. Za mě hodně silný 3* a DOPORUČUJU ()

Nakamura san

Po delší době vydařenej horůrek,Konstantina Mantelos, tak tu ČSFD nezná byla v roli matky parádní. 70% Jo ten režisér si fakt už asi potřeboval orazit od těch vánočních a romantickejch sraček!!! ()

Accuphose odpad!

Co k tomu napsat.... ústřední dvojice to asi nemá tak dobře promyšlené, jak si mysleli. Začátek je super, ale s postupujícím dějem se to propadá čím dál více a je vidět, že pokud na to není dost peněz, nemůžeme čekat nějaké super výkony a s půlkou scénáře taky díru do světa nikdo neudělá. Tak to zkusili alespoň s několika twisty, ale s každým dalším obratem to šlo dolů a dolů... až na dno. Mimochodem, nevím kdy si někteří tvůrci uvědomí, že když nám ukážou zlo, které nic nedělá (nebo sice jo, ale žádná katastrofa) a ukážou nám to dlouho a zblízka, tak hororového fanouška to fakt nevyděsí. ()

stripterka

Tak tohle bylo skutečně, ale skutečně parádně votravný. Pořád jsem čekalo, že z toho něco vyleze. A taky že jo, závěr byl ještě prazdnější a nesmyslnejší, než zbytek filmu. Že já raději nešlo spát... Jo, dvě hvězdy ano, za babičku, která si poctivě čistí chrup, a za pána, který neváhá zkontrolovat hodně zblízka, zda sněžná fréza fachá. ()

vinducha

Milé překvapení na poli hororu od režiséra věnujícího se jinak televizní kanadské tvorbě . Velice pošahaný postarší páreček a rodinka , která se stane jejich cílem, výborně , pár scén je tam opravdu děsivých , celkově nádhera , plesám a tleskám. ()

johankazarku

Očakávala som ďalší horor o exorcizme s obrovským klišé. Tentokrát je to ale z iného súdka a dejovo prekvapilo. Pri pokuse o oživenie mŕtvych starší pár prebudí démonické sily, ktoré hľadajú svojho hostiteľa a začína boj o život aj o zdravý rozum. ()

Paty.Capone

No rozhodně jeden z těch slabších ... jakoby do půlky filmu se nic neděje a od půlky filmu vlastně víte co se bude dít ale i když to dopadne malinko jinak tak dost trapně :D 2/5 za příjemný starý páreček herců kteří by mohli hrát v lepším hororu a naprosto by tam vynikly :) jinak to fakt stojí za nic... už jsem viděla snad všechny duchařské horory ever a fakt nechápu vysoké hodnocení lidí :D nápad fajn, duchů málo, absolutně žádné lekačky a malinko komedie - hlavně když se týpek hodí do toho stroje na sníh to je fakt vtipný jak se u toho ještě usmívá :D no prostě blbý. ()

lineker

Slušná přehlídka bubáků včetně manželského páru, z kterého šla hrůza a to ani nemuseli mít za zády ani samotného Satana. Celé to ale působí svěže a neokoukaně, najde se i pár vtipných momentů, vyplívajících z rituální nemohoucnosti dědečka a babičky. ()

Peregrina

Docela příjemné překvapení. Podle mého by tam ani ti ostatní démoni být nemuseli, stačila úplně totiž titulní dvojice starých manželů - věru, hlavně pána bych se bála potkati sama v lese.... casting vynikající. Na konci to sklouzává do takové spíš tragikomedie, ten urputný satanista je roztomilý :-) a velice mne bavila smyčka se sebevražednou policajtkou... "střílela se celou noc...." ()

Dalajlada

Po delší době velmi podařený horror. Po delší době horror, který měl skvělou zápletku, atmosféru a mrazilo z něj v kostech. Navíc perfektně vybraní herci. ()

patho666

Tak po tejto hororovej pecke s povedzme že podvedomou príchuťou čiernočierného humoru je rozkliknutie filmografie režiséra naozaj silný zážitok. ()

Fibonacci

catchy vstup vas naladí na dej, to treba uznať. Aj sa to dobre zapletie, ale akoby ten nápad nevyvrcholil a zaniklo to v takom priemere. Nevyužity potencial, malo ľakačiek a nepochopeny zaver. skoda. ale stále DOBRY horor. ✌️ ()