poster

Bubušou (TV seriál)

 • anglický

  Sabrina and the Groovie Goolies

Animovaný

USA, 1970, 60 min

Režie:

Hal Sutherland

Scénář:

Jack Mendelsohn

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • ZoltanCZ
  *****

  Výborný seriál, jeden z těch na kterých jsem vyrostl. Určitě to vidělo u nás víc lidí...kdo si nemůže vzpomenout, nechť jde na youtube a vzpomene si :-)(23.2.2008)

 • Opsha
  *****

  Krásná pitominka, která sedí mému infantilnímu smyslu pro humor i teď. Nejtěžší bylo opravdu ale zjistit původní název - při zadání všech možných derivátů Bubushow jsem nikdy nic nenašel a museli mi poradit až na jednom fóru.(1.5.2008)

 • Kri-kri
  *

  No to mi prozraďte, jak taková volovina může mít 85% a co na ní všichni vidíte tak světoborného?! Vždyť to nemá absolutně žádný děj, ucelený příběh, dokonce ani minimum na sebe navazujících dialogů. Celé je to podáno formou odříkávání hloupých dětinských vtipů a rádoby bubáckých reklam několika strašidly a hororovými bytostmi. A k tomu všemu se uprostřed dílu zpívá, což v seriálech nesnáším. 1 * dávám pouze za plejádu českých dabérů, kteří se sice snaží jak můžou, ale ani tuhle bezduchou blbost nemají šanci zachránit. 15%(10.7.2018)

 • Stupet
  ****

  Tenhle seriál jsem milovala jako dítě. A plno krásných písniček, které vyšly i samostatně na LP a audiokazetách. Mám je doma a i když jsem dospělá a sama už jsem dvojnásobnou matkou, tak ty písničky si někdy s chutí ráda poslechnu.(26.12.2012)

 • Mark1983
  ****

  Téměř bych na to zapomněl,ale ano - vzpomínám si na to dobře.(15.6.2015)

 • Freddy33
  *****

  Jéje moje dětství se vrací. Kéž bych věděl kde to sehnat. Za radu budu vděčný.(6.11.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace