Vnitřní síla

Power Within, The

Akční

USA, 1995, 97 min

• Wacoslav1

Uff to byla blbost jeste na toho Zabku se dalo koukat ale jinak klasickej Teeanagerskej akcni film takze hruza navic sem vubec nepochopil co mel znamenat ten zacatek a co uz vubec nechapu ze vedle solidnich zabavnych kousku vyprodukovala dvojice Pepin Merhi i takovyhle sracky(21.2.2012)

• SeBig

Naprostá stupidita. Chování postav jsem nechápal, souboje strašný, ta holka v tý klecy na konci filmu strašný, akce skoro žádná, záporák trapnej a příběh primitivní, Trapnost.(27.5.2015)

• matestlust

Jako malej kluk jsem to baštil...Puštěno po 17ti letech...S odstupem času je samozřejmě vše jinak a vůbec se nedivím místní převaze negativních komentářů, ale z jisté nostalgie tomu nemůžu dát ,,Odpad", svojí věkovou kategorii si to ve své době najít umělo. 1,5*(2.1.2018)

• Terva

Obyčejný kluk bojuje proti hordě najatých Ninjů holýma rukama i nohama. Přehnané a moc okaté, někdy až moc nudné.(4.8.2011)