Hour of Lead

• USA The Vanished

Měla to být perfektní dovolená. Rodinný výlet, kempování a jen ve třech. Nečekávají však, že to, co mělo být vysněným časem stráveným s blízkými, se rychle promění v noční můru. Když jejich dcera jednoho dne zmizí, tento pár udělá vše pro to, aby ji našel. Zahájí vyšetřování, které odhalí temné tajemství zmizení jejich dítěte. Podaří se jim získat zpět svou milovanou dceru? Co vše je schopen udělat rodič, aby své dítě dostal zpět? (LIVINGDEAD)

RAFT

Velmi zajímavý film ,manželům se ztratí dcera.A policie nepřináší při pátrání důkazy ,žačnou rodiče pátrat na vlastní pěst.60% ()

ANTYCHRYST

Zajímavý krimi thriller..nejprve to vypadá na Klasicky scénář..ztráta dítěte na dovolené v kempu..ale ne všechno je tak jak vypadá:) na konci zajímavé rozuzlení:) když už jsem si myslel..co se stalo..tak to bylo všechno jinak :) 60% ()

Mamlas

Unylé rodinné drámíčko o ztracené holce. První hodinu a půl se neděje vůbec nic kromě hysterických výlevů matky a pak to skončí sice trochu nápaditě, ale stejně unyle jako byl celý film. Většina popřetáčena bo velmi nudné. P.S. Té matce jsem tipoval pětašedesát a pak koukám na její profil a je jí a 15 let méně. Dost zbídačelá anorektička. (21%) ()

petrik11

Tak za ten záver to hodnotenie ide dole. Najprv sa tu celý čas posúva hľadanie po stratenom dievčatku, je jej plná obrazovka, nič nenezančuje nejaký prelud a potom takýto odžub. Celý film to posunulo riadne dole. ()

solisoli

Bravúrne natočený hororový psycho thriller, kde sa napätie dalo krájať, až to bolelo. Dej tak prekombinovaný, že už to celé pôsobilo, ako pohroma voči logike. Hrozný pohľad na vypatlané postavy priam odpudzovali a k tomu všetkému vysvetlenie, ktoré nedávalo zmysel k tomu, čo sa v deji odohrávalo. Celoplošný zámer produkcie bol zrejme jednomyseľný. Za každú cenu poriadne prekvapiť. Výsledok bol iný. Mňa neprekvapil, ale poriadne nasral. ()

Stumbleine

Přesně onen typ napínavého filmu, u kterého neusnu i když jsem opravdu hodně ospalý. Očekával jsem závěrečný plot twist a dočkal jsem se)) ()

Kushina

Vůbec to nebyl špatný film. Stále bylo hodně napětí, hodně neznámých a pak bum a obrovský zvrat, který asi nikdo z nás nečekal. 65% ()

RavenSpector

Film naprosto dokonale s přehledem zhodnotil JASON_X. Není co víc k tomu dodat. Stojí za podívání i když se místy lehce vleče. Nakonec přijdete na to, že tam ty minuty navíc vlastně patří. Překvapilo, pobavilo ()

Chicharron

Slabé jak čaj....Thomas Jane nikdy nebyl žádná extratřída a ani tady v zásadě nic moc nepředvedl. Postavy jednají jak gumy, řežie stojí za starou belu a 115 minut je prostě hrozně moc na to, že tak 1/3 filmu je takřka bez děje. Jednou to stačilo a nikdy více... ()

mdf

100 láhví na zdi a pátrání po zmizelé dceři.Pomalé tempo a když budete trpělivý,dojdete až na na samí zvratový závěr.... ()

lineker

Kdyby nebylo těch zbytečných, hloupých výkyvů v podobě vražd, tak to mohl být slušný thriller se zajímavým vyústěním. Tohle zbytečně odvádělo pozornost a působilo až maličko hůmorně. ()