Maxinožka 2

• Francie Bigfoot Family (více)
Trailer 3
Animovaný / Rodinný
Belgie / Francie, 2020, 89 min

Další dobrodružství Maxinožky je opět tady! Adamův tatínek je teď velmi slavný a chce využít svou slávu ke změně světa. Kontaktuje ho nevládní organizace, aby pomohl chránit největší přírodní rezervaci před znečištěním ropnou společností. Když táta zmizí, jeho syn, Maxinožka a jeho přátelé udělají vše, co je v jeho silách, aby ho našli a zachránili... (Vertical Ent.)

Trailer 3

BOURQUE

V porovnaní s prvým dielom sa tu jazdí len polovičným plynom, chýba to čaro a vtipnejšie scény. Jedná sa o pár krokov dozadu. Pravdou je, že príbeh pokračovania je dospelejší, ale neverím tomu, že by sa daný stojedenkrát využitý scenár by sa nedal servírovať serióznejšie s malými kúskami vtipných scén/momentov, nehovoriac o výchovných myšlienkach. Potenciál vedľajších postáv nie je dostatočne využité. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

RoyBatty444

Prekvapenie s niečim originálnym sa nekoná napriek tomu sa na to stále dá pozerať. Humor si to zachovalo ale ako šafránu a doberanie zvierat je už tiež ojedené. ()

blondboss

Pokračovanie Big Foot príbehov je také milé, neurazí, s peknou pointou a hlavne kvalitnými animáciami. Čo však zamrzí je fakt, že po zhliadnutí som na tento snímok prakticky okamžite zabudol a nevyvolal vo mne dokopy nič. Takže na posedenie fajn a pre deti určite super, ale hodnotím to ako klasický priemerný animák. 55 % ()