Host

Během koronavirové krize se šest kamarádů z nudy rozhodne zkusit přes videohovor vyvolávání duchů. Jedna z kamarádek má známou – médium, kterou do videohovoru přizve a s jejíž pomocí chtějí duchy vyvolat. Zpočátku jde o nevinnou zábavu, když si ale další z kamarádek vymyslí příběh o mrtvém kamarádovi, pozve tím nevědomky do našeho světa démona. Postupně se jednotlivým účastníkům videohovoru začínají dít podivné věci a skupina kamarádů si pomalu uvědomuje, že začíná jít o život. (MaaaR@)

Glenn_Coco

Mnohem, mnohem, mnohem lepší než Unfriended a to i přesto, v jaké situaci se natáčelo. Ve svém žánru hodně solidní film a díky tomu, že má jen hodinu, i rychle ubíhá. ()

Zaks

Skvelá, jednoduchá a priamočiara ducharina, za málo peňazí hodne kvalitnej muziky. Krátke, zábavné, strašidelné. ()

Pelidor

Tomu se říká za málo peněz hodně muziky. Straší se pěkně od začátku je to rychlé , přímočaré, napínavé a i délka je přiměřená. ()

Fiffty

Už dlhší čas som nevidel nič z môjho obľúbeného žánru found footage a toto ma veľmi potešilo. Určite tomu prospela krátka stopáž a po väčšine času sa niečo dialo a udržovalo ma to v napätí. Myslím, že tam toho nebolo zbytočne veľa a neboli to prvoplánové ľakačky, ale všetky scény s duchmi boli dostatočne uveriteľné. Dúfam vo viac takýchto filmov. ()

artlover

Jediné, čo ma na tom bavilo, bolo to, že sa tam občas objavilo, ako sa tá jedna baba natočila pri príchode do miestnosti a mala to ako pozadie alebo šetrič obrazovky alebo čo vlastne. Inak také slabšie, ale aspoň nie cringe. ()

kopy123

PŘÍJEMNÁ DUCHAŘINA S PŘEDVÍDATELNÝM DĚJEM I KONCEM. JÁ OSOBNĚ BYCH SE DO VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ ZA ŽÁDNOU CENU NEPOUŠTĚL, I KDYŽ NA NĚ NEVĚŘÍM. ()

Nellaron

Najviac mi to pripomínalo staré dobré Paranormal Activity svojim formátom, ale aj niektorými použitými prvkami (ťahanie za nohu a podobne). Krátka stopáž filmu prospieva. Minimálne trikrát som fakt na chrbte cítil zimomriavky, a to už mám napozeraných hororov dosť. Bavilo ma, že napätie ku koncu nijak neklesá a nenechá diváka oddýchnuť. ()

Cerna_kosile

Až příjemné překvapení, jak hodinový horor dokáže v člověku vyvolat pocit spokojenosti a ocenění (podle mě) nedoceněného snímku. Ti co zažili období homeofficu nebo online výuky se do tohoto formátu určitě dokážou vžít. Tak schválně, kdo všechno zkoušel takhle vyvolávat duchy..? ()