Narozeninová párty v New Yorku roku 1968. Nezvaný host a opilecká hra. Sedm gayů se musí vypořádat s potlačovanými city a nepříjemnými pravdami. (Netflix)

luciasce

Herecké výkony jsou skvělé, věřím, že jako divadelní hra je skvělá, ale filmové adaptace se to moc nepovedlo, je poměrně těžké něco takového natočit, má to pár světlých chvil a scén, ale celkově je to nudné. Připomělo mi to filmovou adaptaci na hru The Carnage, ale ta má úplně jiný spád a je daleko zajímavější. ()

Karin00

Bála jsem se, že to bude dlouhý film, ale, přišel mi naopak krátký a bylo mi líto, že už končí. Dobré obsazení, vynikající hudba, herecké výkony, atmosféra. Film mě bavil od začátku do konce. Úžasná změna filmu v drama v pár okamžicích. Komorní drama které má co nabídnout. ()

Frameline

Další z pozoruhodných počinů Netflixu, který stojí za vidění. Nejnovější adaptace průlomové divadelní hry stojí na brilantních dialozích a hereckých výkonech současných gay osobností broadwayských scén. Místy krutá sonda do nitra gayů přelomu 60. a 70. let může působit jako old school, ale pravdou je, že bychom těžko v současné nebo nedávné době hledali tak výborný dramatický text se 100% gay obsahem. Jim Parsons sice opakuje své herecké grify ze série Hollywood, nicméně v kombinaci s dalšími aktéry cynického večera patří k nezapomenutelným. Je to drama o osamění, o sebeúctě, o lásce a přátelství v době, která gaye stigmatizovala a coming out byl společensky nepřijatelný. ()

Jakubgrman

Podľa mňa to je super film. Myslím si, že sa herci dokonale popasovali s postavami a postavy zahrali dokonale, čiže dokonalé herecké výkony a dobrý výber hercov. Veľmi sa mi páči celý príbeh a osud a charakter postáv. Mojou najobľúbenejšou postavou bol Donald. Vôbec mi nevadí, že film je o homosexuáloch, dokonca som rád. Pretože homosexuáli majú rovnaké práva ako heterosexuáli, a preto nevidím rozdiel, prečo by nemohli byť filmy aj o nich a prečo by nemohli hrať v nich. Čo ma však vždy rozosmutný, je to, že mnoho ľudí homosexualitu neakceptuje, aj keď sme v modernej dobe. Škoda, že má veľa ľudí s týmto filmom problém len, preto, lebo je o homosexuáloch. ()