Reklama

Reklama

Nevidomá

  • USA Sightless
Trailer

Obsahy(1)

Bývalá houslistka se zotavuje z napadení, po kterém oslepla. Podivné chování nových lidí kolem ní jí ale začne připadat krajně podezřelé. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (33)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Keď thriller so slepou obeťou, napadne ma prvé Jennifer 8 s Umou Thurman, to je film, ktorý sa mi páčil. Tento snímok je o niečo slabší, ale napriek tomu aspoň prináša krimi tému a možnosť pre diváka hádať, kto je za tým. Všetko je to však veľmi ľahko uhádnuteľné, pokus zastrieť to do rúška tajomstva nevyšiel. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Řemeslně vcelku slušně zmáknutý psychothriller, zápletka je ovšem velmi brzo šíleně průhledná. Vlastně jsem byl zvědavej, jestli se tvůrci nevytasí s nějakým chytřejším a méně za vlasy přitaženým rozuzlením, než které zhruba po půlhodince musí napadnout snad každého diváka. A ono ne, vyvrbí se to přesně tak, jak člověk čeká. Snad jen dovysvětlení motivace záporáka mírně překvapilo tím, jak bylo uhozené. 5/10 ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

Průměrný horůrek s pár zajimavými nápady. Tvůrcům se však celkem daří prodávat onu vtíravou nejistotu, která musí se ztrátou zraku přirozeně jít ruku v ruce... ehm. Normálně bych asi dal dvě, ale u filmu, během kterýho sem hodinu a půl imrvere svlíkal hlavní herečku očima to holt nejde. Už hledám všecko s Madelaine Petsch nejen na Netflixu a HBO. [Netflix] ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Film dela zabavnym kombinace ruznych hororovych prvku. Napeti ma optimalne nizky var. Ale mel jsem dojem nepravdepodobnosti, ktery z filmu dela nesmysl. Je to typ filmu, u nehoz udelate lepe, kdyz ho neshlednete. Pokud nemate pandemicky nekonecne moc casu. Ja v tom videl takovou alegorii na soucasne vztahy dvou neurotickych lidi, poznamenanymi svymi predchozimi rozchody. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Bavila mě Madelaine Petsch v titulní roli a sem tam se podařilo Karlovi zahrát na strunu nejistoty, ačkoliv ledacos se dalo snadno vydedukovat. Nicméně vyústění mi prostě a jednoduše nedávalo smysl. Navíc čerství slepci, kteří se dokážou vypořádat s útočníkem, nejsou zrovna mým šálkem kávy. Celkově tu není nic, co by dokázalo výrazněji zaujmout. 30% ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama