Americká vražda: Rodina od vedle

• USA American Murder: The Family Next Door

Autentické a bezprostřední záběry dokumentují zmizení Shanann Wattsové a jejích dětí, a taky hrozivé události, které následovaly. (Netflix)

Marťa711

Lidi umí hrát fakt neuvěřitelný divadlo. Ten člověk, co to udělal, je totální odpad. Je strašně divný něco takovýho hodnotit, dost se mi to příčí. Dokument nebyl zpracovaný nic moc, spíš průměrně. Znovu bych se na to už nepodívala. Ne kvůli zpracování, ale kvůli obsahu. Disgusting. ()

oasismanik

Nie je to úplne príjemné sledovanie, ale tieto autentické dokumenty/Don't F*ck with Cats, Making a Murderer/ sú proste svojím spôsobom extrémne zaujímavé, hlavne pre ľudí ako my, ktorí zrejme o podobných prípadoch nič nepočuli. Ale tie štatistiky na konci si mohli odpustiť...vlastne len za to hviezda dolu. ()

Mr.nachos

Ano, dělo se to, děje se to a dít se to vždycky bude. Ale pokud to člověk vidí takhle autenticky, je to trochu jiný pohled. Hrůzostrašnější. ()

ESW

Dle spousty komentářů by ji csfd lumeni rádi zabili taky. Co na to jejich manželky? A co na to Tomio? A kobliha by nebyla? ()

TemnyRytir

Velmi těžký dokument na koukání o americké verzi Kramného, kterého jeho těhotná manželka a dvě krásné děti brzdily v rozletu, tak je jednoduše zabil. Už na záběrech ze svatby je vidět, co je to za slizké, přežvykující hovado s vyholenými proužky na ksichtě. Když zhruba v polovině stopáže neprojde na polygrafu, všechno nabere rychlý spád a já přemýšlel, jestli na to ještě chci koukat, protože to začala být čirá deprese. Úplně nejhorší byl v samotném závěru jeho vlastní popis, jak je zabil - být s ním v tu dobu v místnosti, šel bych sedět za vraždu taky. Na úplném konci mě ještě dorazilo, když mu u soudu jeho matka zahlásila, že ho maj rádi a odpouštěj mu. No tyvole!!! Hodně smutný je taky číst některé zdejší komentáře, že si to ta jeho žena vlastně zavinila sama, protože to byla dominantní bitch se zálibou všechno dokumentovat na sociální sítě. Zabití těhotné ženy a k tomu dvou malých holčiček, které měly život ještě před sebou, může ospravedlňovat jenom psychopat, hlupák a lidský odpad s naprosto zbytečnou existencí. ()

Marcas

Nehodnotím dokument jak je natočený, ale o čem je. Nelíbí se mi, že se o takových psychopatických idiotech vůbec točí filmy. Takoví lidé vůbec nepatří do společnosti a měli by být co nejdříve zapomenuti. Idioti. A ještě jedna poznámka. Je mi zle z uživatelů, co tu píšou, že si to ta ženská zasloužila. WTF? Kde to jsme? To jako, když někdo provede něco, co se mi nelíbí, tak ho zavraždím i s dětmi? Sorry, ale tohle mi hlava nebere. Mrzí mě, že Netflix takové filmy točí. Měl by jít příkladem a ne takové psychopaty dostávat do povědomí veřejnosti. ()

Mkoren

Velmi dobře udělaný dokument. Přehledně a jasně zpracované, v časových liniích se dá dobře orientovat. Ovšem na obsah se musí člověk psychicky obrnit. ()

kecinotrab

,,Autentické a bezprostřední záběry" - Udivuje mě, kolik toho člověk může o sobě a své rodině dát na facebook. Pochopil bych, kdyby jste tam měli jen rodinu atp, ale na ,,autentických záběrech" jde vidět, že některe příspěvky mají xxx liku atp. Třeba příbuzní dali všechny fotky veřejně až po jejich smrti, ale i tak ... Takovýhle složky, alba a videa by měly být někde jen pro rodinu a ne to dávat na facebook. Film sám o sobě nejde hodnotit, protože tam neni co hodnotit ... max tak sestřih a ten byl v pohodě. Nejhorší je to, když si pustíte ten film a už víte, kdo to udělal .. jak se ten člověk přetvařuje atp .. fakt hrůza .. Jde z toho strach. RIP Wattsons ()

panki9922

Toto sa nedá hodnotiť. Bolo ťažké to vôbec dopozerať. Nechutne intímny a podrobný obraz 4-násobnej úkladnej vraždy vlastnej rodiny. Verbal má pravdu, po tomto už je len krok k tomu, aby sme o rok sledovali na Netflixe dokument LIVE vraždy. Morálne dno. ()

Saxos

Ukázka šmeliny v americkém soudnictví. Přiznáš se, pomůžeš s vyšetřováním a nedostaneš trest smrti. Slušný obchod, když uvážíme co udělal. Závěr: doporučuji. ()

Naghavi

Věta na konci dokumentu upozorňuje na skutečnost, že jsou tři ženy denně v USA podobným způsobem zabity...Smutné, ale pokud jsou zčásti takové piče, jako tato Wattsová, nedivím se těm chlapům...Nicméně rozejít se normálním způsobem je samozřejmě mnohem jednodušší, takže se nezastávám toho vraha, za ty děti by měl dostat injekci! ()

KolarikKing

Dokument, kde forma není úplně důležitá. Za to obsah je opravdu silný. Chápu, že ta ženská byla asi trošku kráva, ale tohle si nezasloužila. O dětech ani nebudu mluvit. Filmy podle skutečnosti mám rád, ale tohle je samozřejmě výjimka a kéž by to nikdy nemuselo vzniknout. 6/10 ()

Kecana

Taková normální rodinka. Mamka, která žije život na sociálních sítích a supr taťka, který doufám jednou shoří v pekle. Dokument je natočen poutavě, oceňuju spoustu reálných záběrů, za což vděčíme právě mamce. Minimálně ti, co mají děti nezůstanou po shlédnutí chladní. 8/10 ()

montel

Já to říkám furt, že jsou lidi jebnutí. Navíc pokud někdo zmizí, skoro vždy za to může někdo blízký a taky skoro vždy v tom hledejte další kundu. Dokument jako nic moc. Případ je pro mě neznámý, takže jsem se zase něco dozvěděl. Obsah ale není na 80 minut a ty textovky byli nudné. 55% ()

slamic5

Jako dost psycho, nechápal jsem jak to vůbec z dokázal. Ten myšlenkový pochod by mě opravdu zajímal. Co se týče zpracování, tak trošku zkrátit by tom neuškodilo ()

toos

Hnusný, odpudivý a přesto svým způsobem fascinující. Fascinující tím, že to nejsou herci. Že vrah je vrah. Že oběti jsou oběti. Nesporně se jedná o dokument, kterej už nejspíš nikdy nebudu chtít znova vidět. P.S. Lidi jsou všude v základu podobní, i v Česku se najde dost jedinců, kteří část viny milerádi přenesou na oběť. Že kdyby se nechovala, jak se chovala, tak přece... Nechutnej názor. ()