After: Pouto

• USA After Ever Happy (více)

Čtvrtý díl romantické ságy začíná přesně tam, kde předešlý díl skončil. V Londýně na svatbě Hardinovy matky. S šokujícím odhalením toho, kdo je jeho otec, se Hardin nemůže smířit a začíná se propadat do temnoty své duše a do pití. Tessa odjíždí zpět do Ameriky a poté, co ji potká osobní tragédie, Hardin přijíždí, aby jí dodal podporu. Je už ale příliš nevyzpytatelný a boj s vlastními démony ho pohltil natolik, že situaci jen zhorší a jejich křehký vztah dovede až na samou hranu. Tessa si uvědomuje, že přes veškerou lásku a touhu, kterou k Hardinovi cítí, přišel čas, kdy musí myslet na sebe, na své štěstí a kdy musí budovat svůj vlastní život. Odjíždí pryč do New Yorku začít znovu. Rozervaný Hardin se po nějaké době odhodlá o Tessu znovu bojovat, ale může být už pozdě. Tessa dávno není nevinná studentka, uvědomuje si své možnosti v životě a možná umí být stejně krutá, jako býval kdysi Hardin. Vždy, když se potkají, vášeň je silnější než oni a nemohou jí odolat. Je ale jejich láska taková, aby za ni bojovali za každou cenu? (Bontonfilm)

blondboss

Štvrtý diel v emocionálnejšom duchu, ktorý tak trochu podrýva predošlé diely. Stále sa tu síce opakujú udalosti v podobe hádok, uzmierení a podobne, ale už je to uhrané viac emočne a je to viac uveriteľné. Na druhej strane ale je tu až príliš prekombinovaná dejová linka a zbytočný záver. Ale zas chápem, že tvorcovia sa držia predlohy, takže ťažko niečo vyčítať. U mňa teda o niečo lepšie ako predošlé diely s výnimkou jednotky, ale stále sa to drží v ťažkom predvídateľnom priemere. 50 % ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Zdarda

Takže té dvanáctileté holce, která sledovala první díl ságy, je teď už patnáct. Takže tento čtvrtý díl snad nemůže bavit už ani ji. ()

xxxLussyxxx

Za mě rozhodně nejlepší díl. Konečně všechno neřešili sexem, nevrhali se po sobě jak dva nadržení puberťáci, ale konečně se Hardin choval o dost líp. V prvních pár desítek minutách jsem si říkala, že je to stejná slátanina jako v předchozích dílech, že ti dva jsou prostě otřesní a Hardin je prostě zakomplexovanej blb, ale pak mě mile překvapil a na konci jsem s ním už sympatizovala a přála si, aby Tessa mu dala šanci, ale pak se objevilo Pokračování příště, tak to jsem tedy hodně zvědavá, protože předchozí díly se mi nelíbili vůbec a pouštěla jsem si je jen ze zvědavosti, protože jsem četla celou knižní předlohu. Musím tedy říct, že na závěrečný díl se hodně těším. ()

jeskynkka

Ach jo...jako jo, jedeme ve stejném duchu, jsem vlastně moc spokojená, ale proč otevřený konec...proč každá kniha nemůže mít svůj JEDEN film? Do kina jsem šla na maraton, to už určitě s dalším filmem za rok (snad) neudělám😁. ()

Martinasro

Já se v tom filmu ztrácela. Chvíli byli v pohodě, najednou hádka a zase rozchod, pak chvíli v pohodě, najednou hádka  a...... Pořád dokola. Kdyby se tak spolu naučili normálně bavit. Četla jsem knížky a to se dalo, ale tohle už bylo i na mě moc. V kině jsme se spíš smáli. Aspoň, že se na ně hezky dívá 😀navíc mi vadilo přeobsazení snad všech postav. Děsný. ()

Milan2511

Konečně zase koukatelný normální díl . Předešlé dva byli děs a hrůza hlavně kvůli přehnané snaze tvůrců ten film udělat lepším a koukatelnějším pomocí více sexuálních scén což byla hrůza. Tady jich moc naneštěstí není pár jich tam je což je u romantiky normální ale minimum. Tenhle díl má snad jen problém v tom co ho dělá lepší než ty dva předtím a to ten že tam je hrozně hádek dost i nesmyslných ale v závěru to je fakt po jedničce nejlepší díl ze všech konečně se tvůrci předvedli a snad jim to zůstane i u posledního finálního pátého dílu. ()

Kamato odpad!

To je ta největší sra*ka,kterou jsem kdy viděl.Absolutně bez nápadu.Herci totálně nesimpaticky,nemám tam rád nikoho,vsichni se mi zhnusili.Jde to pořád nahoru a dolů,jednou se pohádaj a pak se zase strašně milujou a to zopakujou asi tak 30x.Zápletka nikde prostě hrůza děs. Doporučuji neztrácet čas na takovéto blbosti. ()