Může věda pomoci najít vysněného partnera? Jedinečná světová romantická show, ve které hraje hlavní roli láska. Ženich s nevěstou se poprvé uvidí na vlastní svatbě, odjedou na svatební cestu a měsíc žijí ve společné domácnosti. Vyjde jim to spolu? (TV Nova)

rakovnik

Díval jsem se na toto raději než na předtočený projev Miloše. Reality je převzaté, takže asi jakžtakž funguje. Ovšem přijde mi zvrácené začínat vztah slibem... Jaký to vysílá vzkaz mladým? Lidi, co do tohoto experimentu jdou, upřímně nechápu. Stejně tak jako "odborníky" na vztahy. Takhle to přece v životě nefunguje. Tuším, že jde jen o peníze, byť náhodně se může výběr povést. ()

ostravak30

Asi takhle, pořad sám o sobě je jen pro absolutní magory. Nikdo normální nepůjde do svatby s člověkem, kterého poprvé uvidí až na vlastní svatbě. Nutno ještě dodat, že svatba stejně jako obřad neplatí - tedy vlastně od názvu až po celý princip "hry" nedáváí smysl. Dalším důvodem pro toto hodnocení je bohužel fakt, že například Natálie s Františkem lhali. Bylo to na popud autorů pořadu, ale lhali. Už dávno věděli, že to spolu nezkusí, přesto tvrdili do poslední chvíle, že se rozhodují a pak odpověděli, že to spolu zkusí. Tím je dokázáno, že celý pořad je v pravdě zmanupulovaný a nejedná se o reality show, leč pouze o divadlo pro diváky. ()

Lukrecie

Moc zajímavý, milý i poučný pořad plný citu a lásky. Pořad, který má hloubku, je zatím upřímný a dotýká se hluboce lidských témat, což je v dnešní povrchní, umělé, afektované a vesměs falešné době jednak rarita a druhak potřeba.Všichni lidé zatím velmi sympatičtí. Pobrečela jsem si. Naprosto souhlasím, že dva lidé si musí vonět a chutnat. 😉 Stejně tak naprosto souhlasím se strašně vysokými nepřiměřenými nároky, které dnes partneři bez rozdílu pohlaví mají! Těším se na další díly, kam se budou vztahy vyvíjet. Moc krásné letecké záběry jako bonus, že by z dronu? K odpadům zde se ani nebudu vyjadřovat.... nemá to cenu. Abych jenom nechválila. Jako dát dohromady krásnou ženu manažerku s kuchařem Břicháčem Shrekem? Nevím, kde na to přišli. Ale asi bylo zapotřebí nějaké drámo.... Teď když už znám všechny páry, si mohu dovolit trochu předvídat. Dle mého mají největší šanci na úspěch 1. pár Natálka s Františkem a poslední pár. Druhý pár se v realitě všedního dne "sežere" a 3. pár tam to bylo celkem špatně od začátku pošuk a rozmazlená princezna... Update 7.5.2021 malé srovnání české a australské verze: Překvapivě jsou fragmenty české verze, které se mi moc líbí: 1. dárky, které si novomanželé dávají, milé gesto, které prolomí ledy a shodí trochu nervozity. 2. Představení rodičů na svatbě - je to důstojné, slušné a zdvořilé a nedochází pak k faux pax jako v australské verzi, kdy se matka nevěsty cítila právem dotčená. Co se mi nelíbilo na české verzi, že tam oznamovali, že vhodnou partnerku nenašli. To musí být před kamerou velmi nepříjemné a vůbec bych to tam nedávala. Na australské verzi se mi moc líbila grafika na televizi, když dávali dohromady páry a také se mi moc líbí, že si novomanželé píší své osobní sliby. ()

fafejt001

POKUD by se do této reality hlásily normální, inteligentní , otevření , psychicky normální lidé bylo by to určitě zajímavé pokoukání . Nechci se nikoho dotknout , ale v těch prvních třech dílech jsme viděli celkem normální kluky či muže a dvě psychicky labilní holky, ženy, slečny . Natálie a Lucie jsou opravdu zvláštníííí . Nedivím se , že jsou doposud samy . NECHÁPU proč do tohoto projektu šly , když vlastně nikoho nehledají . Přeji klukům atˇ si najdou v životě milující , pěkné , normální holky . V téhle ,, show " ji určitě nenajdou . Tož tak . Protože pokud je dívce je z vás na blití , tak to není ta pravá . Myslím tím ten první pár . To snad nemyslela ta Natálie vážně . Pokud jo , tak je ona fakticky dosti psychiky narušená osobnost . A ta patří do zcela jiného pořadu . ()

Karp

Připojit komentář o odpadu a ulevit si nad pokleslostí televizní zábavy by bylo poměrně jednoduché. Vlastně nakonec vidím největší problém v něčem, s čím jsem prozatím konfrontován nebyl, a to je předpokládaný velký počet dílů rozložený nejlépe hned do několika řad. Jaké bude očekávání u dvacátého dílu, u třetí, páté řady? Kdy si ti dva vjedou do vlasů, kdy si padnou do náručí, kdy si začnou být lhostejní nebo se z nich stanou kamarádi? O mnoho víc očekávat nelze... To, co je nyní nové a neotřelé (Kdo by si vzal alespoň naoko někoho, koho ani v životě neviděl?) vyprchá. Je to vlastně jen jiná alternativa seznamovacího pořadu, který jako takový z obrazovek prakticky vymizel. Dívat se na seznamku už TV diváka nebavilo. Tak to pořadí obrátíme. Ať se nejdřív vezmou, koho jim vybereme my, a seznámit se mohou pak. Jako nápad to vlastně tak špatné není, jenže kdo by se šel tímto způsobem seznamovat do televize...? Veřejný striptýz životů a emocí, který nemá větší šanci na úspěch než seznamování v běžném životě. Na druhou stranu to musí být pro vyznavače adrenalinu poměrně silný zážitek. Což může značit něco o motivaci a nejsem si úplně jistý, jestli to také není menší či větší diskvalifikace celého toho snažení? Jaké bude konečné hodnocení nevím, ale kdybych byl majitelem komerční TV stanice a někdo by se mě zeptal, zda chci něco takové vysílat, řekl bych ano. Nejméně na jednu řadu to za pokus stojí, svatby jsou populární, reality show v různých podobách také a námět nabízí dostatek možností k emocím všeho typu a druhu. Je to jiná devalvace a vytěžení společenských rituálů a formy lidského soužití, ale lidé jsou a budou na takové zážitky zvědaví. Scénář ničím překvapivým nebyl, zřejmě se držel licence, provedení bylo poměrně profesionální, ale sterilní... Námět - zajímavý: 70%. Realizace - unylá: 10%. Aktéři - hezcí, z poloviny zajímaví, ale poněkud umělí a nepřirození: 50%. Opakovatelnost - prozatím do druhého či třetího dílu: 20%. Exteriéry - slušné, ale nepůsobivé: 40%. Výsledné hodnocení po 1. dílu: 38%. ()