Reklama

Reklama

Svatba na první pohled

(TV pořad)
  • Slovensko Svadba na prvý pohľad

Obsahy(1)

Může věda pomoci najít vysněného partnera? Jedinečná světová romantická show, ve které hraje hlavní roli láska. Ženich s nevěstou se poprvé uvidí na vlastní svatbě, odjedou na svatební cestu a měsíc žijí ve společné domácnosti. Vyjde jim to spolu? (TV Nova)

Recenze (60)

ChArLeNe

všechny recenze uživatele

Ten rozprávač mi strašne vadil, ako všetko dopodrobna a niekoľkokrát vysvetľoval v priebehu jednej epizódy. Na druhú stranu, muži boli hodnější než v slovenskej verzií (že nemali potrebu byť hnusní a ubližovať), ten základ toho dobrého srdca tam bol, ešte keby poznali 5 jazykov lásky a zlepšili komunikáciu bolo by fajn. Čo sa týka žien, tam to bolo horšie. Celkovo, česká verzia sa mi pozerala príjemnejšie než slovenská. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Další přebraný fake pořad zpoza oceánu. Kvality moc ale nepobral. Do podobných sraček se můžou hlásit jen opravdoví zoufalci, nebo jak již prasklo placení druhořadí herci a komparzisti. Osobně bych do něčeho takového nešel (ani kvůli dovolené – jak prohlásilo pár mých známých – to bych si ji raději zaplatil sám). Věřím, že může existovat ona „láska na první pohled“, ale na kecy typu „vědci k sobě vybrali nejvhodnější adepty…“. Viděl jsem asi cca 3 díly a to ještě ne celé a měl jsem dost. Raději jsem to přepnul. Postupem času se člověk alespoň prostřednictvím některých rozhovorů a videí některých účastníků dozvídá i ledasco ze zákulisí… ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Týýjo, mámo, voni dokonce ty testy jako posílaj do laboratoří jako až v Americe! Nova sáhla po další zahraniční show, která nás má přikovat k obrazovkám. Všichni se tváří smrtelně vážně, protože tohle bude velké. Dohlíží na to totiž tři pomazané hlavy, zatímco naše osamělé duše se dopředu svěří se svými bolístkami i tužbami, anonymně se očichají, aby se následně nasoukali do svatebního, protože nastal čas, kdy se poprvé potkají před zraky hostů i oddávajícího. Pochybná morální stránka má zalepenou pusu, naopak product placement má zelenou. Tož ale hlavně, „aby měl srdíčko na správném místě!“ Holt věda pomáhá lásce, mně u toho solidně pomohla sklenka bílého. ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Nemůžu věřit sám sobě, že jsem se na jeden díl podíval. A že se tu o tom rozepisuju... Náměť jako takový mne absolutně neuráží a snad bych došel až tak daleko, že bych řekl, že je zajímavý. Ale ta forma... Gró ("Může věda pomoci najít vysněného partnera?") je tu zredukováno na absolutní minimum, kdy paní Chytrá I položí před pana Chytrého a paní Chytrou II fotky dvou lidí, řekne "Tyhle dva by si mohli sednout, ne?" a paní Chytrá II řekne "Jo, to by mohlo fungovat.". O "vědě" na pozadí se divák nic víc nedozví. Zbytek stopáže totiž zabere zvaní rodičů na svatbu, vybírání šatů a podobně. Navíc zpárovat dva mladé lidi, kteří oba dva mají rádi cestování a turistiku, bych zvládnul taky... 20% ()

Lukrecie 

všechny recenze uživatele

Moc zajímavý, milý i poučný pořad plný citu a lásky. Pořad, který má hloubku, je zatím upřímný a dotýká se hluboce lidských témat, což je v dnešní povrchní, umělé, afektované a vesměs falešné době jednak rarita a druhak potřeba.Všichni lidé zatím velmi sympatičtí. Pobrečela jsem si. Naprosto souhlasím, že dva lidé si musí vonět a chutnat. 😉 Stejně tak naprosto souhlasím se strašně vysokými nepřiměřenými nároky, které dnes partneři bez rozdílu pohlaví mají! Těším se na další díly, kam se budou vztahy vyvíjet. Moc krásné letecké záběry jako bonus, že by z dronu? K odpadům zde se ani nebudu vyjadřovat.... nemá to cenu. Abych jenom nechválila. Jako dát dohromady krásnou ženu manažerku s kuchařem Břicháčem Shrekem? Nevím, kde na to přišli. Ale asi bylo zapotřebí nějaké drámo.... Teď když už znám všechny páry, si mohu dovolit trochu předvídat. Dle mého mají největší šanci na úspěch 1. pár Natálka s Františkem a poslední pár. Druhý pár se v realitě všedního dne "sežere" a 3. pár tam to bylo celkem špatně od začátku pošuk a rozmazlená princezna... Update 7.5.2021 malé srovnání české a australské verze: Překvapivě jsou fragmenty české verze, které se mi moc líbí: 1. dárky, které si novomanželé dávají, milé gesto, které prolomí ledy a shodí trochu nervozity. 2. Představení rodičů na svatbě - je to důstojné, slušné a zdvořilé a nedochází pak k faux pax jako v australské verzi, kdy se matka nevěsty cítila právem dotčená. Co se mi nelíbilo na české verzi, že tam oznamovali, že vhodnou partnerku nenašli. To musí být před kamerou velmi nepříjemné a vůbec bych to tam nedávala. Na australské verzi se mi moc líbila grafika na televizi, když dávali dohromady páry a také se mi moc líbí, že si novomanželé píší své osobní sliby. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama