Krejčí

• Řecko Raftis (více)
Trailer 2

Příběh krejčího Nikose, který jaksi nezapadá do moderního světa a žije v ústraní podkrovní krejčovské dílny svého otce. Když však rodinnému podniku začne hrozit exekuce ze strany banky a otec onemocní, rozhodne se vynalézavý Nikos jednat: pokud k němu přestanou chodit zákazníci, bude muset přijít on za nimi. Postaví si proto neobvyklý krejčovský krámek na kolečkách a vydá se do ulic Atén nabízet své služby. Po krušných začátcích nachází nečekaný úspěch v chudé části města, kde se život za poslední století zdánlivě příliš nezměnil. Zaměří se na výrobu krásných, jedinečných a cenově dostupných svatební šatů a jeho řemeslo opět vzkvétá. (Cinemax)

Trailer 2

kolemjdouc

Na figurce Nikocse vidíme co dokáže vůle a úsilí.Přímo na nervy mi šla postavička Viktorky.Nikos nebudí ani obdiv ani lítost.Vychován pedantickým otcem nepodlehl skepsi a překážkám ()

Bratyslavcan

Nič. Z filmu jednoducho nič nemám. Žiaden pôžitok, žiadne zamyslenie sa, dej tiež nič moc a ani žiadne pobavenie. No dobre, raz som sa zasmial. Počas celého filmu v pozadí hrala fajn muzička s gréckou tematikou. Nemôžem si pomôcť ale Dimitris Imellos na mňa pôsobil ako Rowan Atkinson (Mr. Bean) v gréckom podaní :). Bola to nuda. ()