Cindy je mladá dívka z Brooklynu. Jejím otcem je italský emigrant a její nevlastní matka využije každé příležitosti, aby Cindy připomněla, že byla počata z hříchu svého otce s jistou lehkou dívkou. Samozřejmě nesmí chybět dvě rozkošné nevlastní sestry. Rodina se přestěhuje do Říma a nevlastní matka Muriel doufá, že se jí s dceruškami podaří proniknout mezi vrstvu římské aristokracie. Ironii osudu, tak jako v pohádce "O Popelce" je to Cindy, kdo potká, aniž by to tušila, pravého prince Mizia. Jeho rodiče samozřejmě jejich lásce nepřejí, ale na konec, tak jako v pohádce, všechno dobře dopadne a Mizio a Cindy mohou být spolu jako Popelka a její krásný princ. (Multivideo)

chatwenna

Je mi jasné, že herecký výkon Bonnie Bianco je více než otřesný, příběh je nechutně nadsazený, dialogy otřesné, ale bohužel kvůli očím Cossa a hlasu hlavní hrdinky nemůžu jinak než 5*. Tento film se stal pro mě téměř kultovním, stejně jako Pomáda či Flashdance. Hudba je fantastická a atmosféra osmdesátých let jakbysmet. Novodobá Popelka není žádná cukrová panenka, a tak se mi to líbí. Pokud mohu porovnávat , tak verze Popelky, u které se mi chce zvracet, je ta s Hillary Duff. Doporučuju všem, kterým se líbí hudební filmy. ()

Tanulin

No jo.....Popelka po italsku. V 80tých letech to byl velký hit.Písničky se hrály všude a B.Bianco na tomhle trhla pěveckou kariéru.Když jsem to shlédla znovu teď ,už mě to nebavilo. ()

Denczii

K tomuto romantickému hudebnímu filmu, mě přivedla máma když mi bylo 9 let, dnes jsem o 10 let starší a stále se mi ještě neokoukal. Neříkám že herecký a režijní výkon je dokonalý, ale příběh na motivy Popelky strhne každou dívku. Dávám 5 hvězdiček za roztomilost Pierra , krásný zpěv i zjev Bonnie a za příběh, který se nikdy neokouká. ()

Honza__St.

Na tuhle Popelku nemá snad ani Libuška Šafránková. Takhle má vypadat romantický film, a ne tak, jak nám to předvádí americká kinematografie od 90. let dodnes. O hudbě snad ani nemá smysl se bavit, Bonnie Bianco má opravdu nádherný hlas. Naprosto nechápu, jak je možné, že místo aby se z ní stala celosvětová megastar, tak měla jen několik hitů na konci 80. let (samozřejmě díky úspěchu Cindy v Německu), a pak šla její kariéra do kytek. Asi ani ve skutečnosti nechtěla být šlapkou žádného Generála, teda Plukovníka. V neposlední řadě je třeba ocenit dokonalý český dabing, Eva Horká i Lukáš Vaculík podali prvotřídní výkon (nemluvě o tom, že Vaculík a Cosso vypadají jako bráchové :D). Jediná škoda je, že tenkrát na konci 80. let ČST zakoupila jen tu filmovou verzi, protože ta čtyřdílná je skoro dvakrát delší a obsahuje ještě pár písní navíc. ()

Lynnet

Asi nejsem ani schopna hodnotit objektivně ale tohle je něco čím má generace žila a na každou reprízu se těšila. Ti šťastnější měli samozřejmě vše natočené na videu a těm nejšťastnějším se podařilo později sehnat CD nebo kazetu. Samozřejmě že se jedná už o miliontou variaci na téma popelky ale podle mého velmi vydařené s chytlavou hudbou a krásnými exteriéry Itálie. Prince hodnostím schválně až naposled protože ač se většině mých kamarádek trefili do vkusu tak do mého bohužel ne (to zahrnuje i dabing Lukáše Vaculíka) Pokud je dnes fenoménem Muzikál ze střední tak Cindy byla v osmdesátých a devadesátých letech. ()

Halloboys

Ačkoliv tyhle sladkobolný rádobykomedie zrovna nemusím, tak musím uznat, že tohle je jediné zpracování Popelky (vyjma těch našich), na které se klidně i podívám, aniž by mi při tom vstávaly vlasy hrůzou. ()

StandikK

Možna kdybych to víděl o 15 let dříve, asi bych lépe hodnotil. Ale i tak je to pro mě pohodový a koukatelný film. ()

Vevy

Mno jo Cindy :-) ... jak já tehdy toho prince s odulými rty milovala a jí záviděla! Nevím přesně, kdy se film dostal k nám - mohlo mi být mezi pěti až deseti lety a já to tehdy považovala za vzor romantiky. Ani hříšňák Cindy nepřekonal. Krásná pohádka nad kterou malá děvčátka vzdychají blahem. Nebudu hodnotit, jak na mě film působí teď - nebylo by to k němu fér :-) ()

benny1984

film, na kterém jsem vyrůstal a parádní písničky 80. let, včetně krásného příběhu s pohádkovým námětem..do dneška jeden z nejromantičtějších filmů, co jsem kdy viděl.. ()

karmenka

Ach boze, ake retro! Herecke vykony, pribeh, i dej je katastrofa, ale pustit si to po tolkych rokoch je vskutku zazitok. V minulom storoci sme mali doma VHS kazety s Hriesnym tancom, Modrou lagunou, Vtakmi v trni a tuto Cindy. Vsetko mam dokonale vryte do pamate, teda hodnotenie nie je objektivne :) ()

Wolta

Moderní verze Popelky, která si myslím dopadla docela dobře. Bonnie má skvělý hlas a písničky jsou taky fajn, ale místy je Cindy moc uječená a skoro až nesympatická, dá se to však přežít. Moc se mi na tom líbí ten italský temperament, který se tam vůbec neztratil. Muriel a taťka Cindy hovoří za vše :) Celkově tak 3,5* , ale z nostalgie to na ty čtyři zaokrouhlim. ()

Matrix44

ach jááj Cindy, spomínam si na nedeľné popoludnie v 80-tych rokoch a vysielanie Československej televízie. Hodnotené očami chlapca :) ()

milous11

Úžasný romantický příběh o jednom buranovi, co se tak jeví, ale ve skutečnosti je princ. Příběh o popelce, která ví od začátku co chce a jde si za tím, jak co se týká ohledně zpívání, tak i princi. Po dlouhé době jsem viděl tenhle film a opět mě krásně dostal, a zasáhl do srdce,i když je ten příběh starý jak já, tak na tu dobu krásný příběh. ()

verunecek

nj je to pohadka máje, co si budeme povidat, ale hudba super... a on je boží, desne podopnej vaculikovi, proto ho i dabuje ze? ♡ takova oddychovka kdyz vam je mizerně jinak na netu jsem nasla delsi verzi 3:20 ve spanelstine, no nevim :-D ()