Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Fury musí podstoupit těžké oběti. (Disney+)

Recenze (31)

66pepo66 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vôbec ma to neprekvapilo. Tušil som to už dávno. :) Čo sa však týka tej prestrelky, to bolo tak trochu amatérske teda. Starý Fury si tam pobehoval hore dole akoby nič a iba zázračne mal čas na všetko čo mu len napadlo. Bez toho, aby ho zasiahla jediná guľka. Ale inak dobré. Len sa neviem zbaviť pocitu, že z toho mohli urobiť film. Naliať viac peňazí, prizvať viac "A" hercov z filmov a proste z toho urobiť plnohodnotný film. ()

Šimpy 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V pohodě díl, až na tu Furyho ženštinu. Četl jsem tu v jednom komentáři, jak je geniální plán dostat prezidenta, co v pohodě chiluje, z auta. Oukej...prezident omráčenej, teče mu krev, je vzhůru nohama a asi ho tam nechám, když se blíží posily nepřítele. :-D Je přece jasný, že je nutný ho dostat pryč co nejrychleji, může mu hrozit krvácení do mozku a podobně. Naprosto logický bezpečnostní postup. ()

Reklama

exree 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Linka s furyho manželkou byla divná, resp nevím na koho je ten seriál cílený. Fury působí ještě víc jako důchodce a fakt by to bylo záživnější kdyby občas řekl aspoň něco ve stylu 'I am too old for this shit'. Akční scéna na konci... Jako musel jsem si ji pustit 2x a je to docela pain. Prezidentova ochranka se chová jako Furyho fanklub a prezident je jim celkem jedno. A primární cíl dostat prezidenta z toho opancéřovaného auta (kde to vypadalo že prezident chilluje celkem v pohodě) do těch 'jatek' okolo, prostě geniální plán. Taky úhel ze kterého přišla rána pro talose, jakože moc nechápu jakým způsobem se snažili obránci zabezpečit oblast, ale bylo to na úrovni stormtrooperů, možná to byl jen špatný střih ale takových scén tam bylo hodně. ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skvělý konverzační díl stojící na postavách, zakončený asi tou nejošklivější akční sekvencí, která vypadala hnusně a působila jako totální bizár. Bez těch posledních pár minut bych hodnotila úplně jinak. Chápu záměr a směr, ale to neznamená, že budu lhát o tom, že to bylo dobře zpracovaný. Takže jo, ty poslední minuty mohou za snížené hodnocení. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bohužel od třetího dílu se z toho stalo konverzační drama což je škoda potenciál to mělo větší. Tak, že postava co ve třetím díle zemřela žije a jde za Talosem jaký má plán se skrully. Ten jí řekne, že zhruba takový, že půjdou za prezidentem řeknou , že jim , že zachránili naši planetu a něco za to budou chtít a on jim to dá (to, že jiní skrullové zde zabíjejí lidi a chtějí světovou válku asi zamlčí) . Pak zjistíme, že Rhodey je skrull ( k tomu to směřovalo od začátku) a na konci máme útok na prezidenta a zabití další postavy. 60 procent ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Nick Fury (Samuel L. Jackson) pije „Pappy Van Winkle's Family Reserve“, 23letou Kentucky Straight Bourbon Whisky. Jde o starý pšeničný bourbon, který jde do prodeje pouze jednou ročně v omezeném množství. (DJMaroko)

Reklama

Reklama