Nebezpečný

Bývalý zločinec Dylan byl podmínečně propuštěn na svobodu. Když za záhadných okolností zemře jeho bratr, rozhodne se odhalit pravdu a zjistit, co skrýval. Půjde přitom však o život i jemu... (TV Prima)

JokerBaby

ŠKODA - Čakal som od tohto filmu viac . Nič sa tam poriadne nedialo . Béčkový film. Keď som nazrel do Režiserovej duše mal som pocit že z toho chcel mať aspoń ten film ,, NOBODY,,. Nevyšlo nič - veľké sklamanie . NIkomu sa tam nechcelo hrať. Každý to len predstieral. Starý MEL GBYSON BOL podarený , aj keĎ nič nezahral . Celý film hral sám Scott Eastwood ale z nezáujmom bez hereckého nasadenia. Snažil sa to zachrániť KEVIN DURAN - ale na hlavný hrdina 2  ako osoba ešte nedozrel. Film je inak celkom ok. Tak na večer v kľude kuknúť ak nemáš čo robiť doporučujem. ()

Kushina

Super béčko, kde se psychopatický zabiják s poruchou amygdaly (sociopatismem) snaží být normálním člověkem díky psychologovi. Vlastně to působí skvěle, je to magor, ale snaží se za každou cenu nezabíjet a vše po telefonu konzultuje se svým lékařem, který vlastně do poslední chvíle neví, co se děje. Jak říkám, fajn byl, který byl fajn právě hlavnímu hrdinovi. 60% ()

zodiak217

Scott Eastwood je v tejto uloge jednoducho skvelý. Nechápem tomu nízkemu hodnoteniu, lebo je to naozaj netradičný akčný hrdina, ktorý trpí silným emočným problémom a nedokáže sa socializovať. Avšak keď volá rodina, tak volá rodina a z bývalého zločinca je zrazu hrdina, ktorý síce trpí poruchou osobnosti, no stále vie všetkým pekne nakopať zadok a tentokrát za správnu stranu. Dúfam, že ša dočkáme aj pokračovania lebo takýto charakter hlavnej postavy sa len tak nevidí a celkom ma to dostalo. Človek ši ho obľúbi až v priebehu filmu a ten dojem sa dostaví postupne. Dobrá práca, svižné tempo, zaujímavý námet a Eastwood je mladá krv, ktorej patrí budúcnosť. ()

veverysiak

Začínajú nám pchať do všetkých akčných kúskov mladého Drevenáka, prajem mu tých pár minút slávy a rýchlo nech zapadne do zabudnutia, možno mladým žabám zaimponuje, ale otcovu charizmu nedosiahne, toto nemuselo byť zlé, keby sa chlapi vyvarovali blbostiam v scenári, zlému strihu a krepým dialógom, takže 25%. ()

RomanL

Vůbec to není céčkové, je to vypečeně ironické béčko, a Gibson si na tom pěkně smlsnul právě tím, že prakticky nic nedělá. 65 %. ()

Dechman

A ja že sa 90 tky nevrátia do filmu. Výborný námet a scenár a klasická omáčková krimi akčná komédia na spôsob "Gibsonovky". Čo dodať, zábava skvelá a film ubehol rýchlo. Určite lepšie ako tie sračky o čarodejniciach, sci-fi o roku 2095 alebo zombíci všade kam sa pozrieš... Oddychovka ako sa patrí a zase nikto nepochopil, že je to predsa len "FILM". Za mňa paráda!!! ()

mdf

Chlap D, který má menší psychické problémy,které s ním konzultuje jeden doktor se dozví, že jeho bratr zemřel a proto jede za ním na ostrov,kde bydlel,aby se s ním rozloučil. A na ostrov přijíždí i skupina mužů, kteří tam něco hledají.... Asi jenom chtěli nalákat na Mela Gibsona, který to taky moc nevytrhnul.Nudné, nezáživné, zbytečné. ()

MisaP3

Nechápu to mizerné hodnocení, ano je to plnokrevné béčko, ale když s tím do toho jdu, není to tak zlé. Eastwood tu nepotřebuje nic, bezemoční výraz mu jde sám a nějakou tu poruchu by mu člověk i věřil 😅 ()

Aresko123 odpad!

Boze moj, zase jeden film o blbom a blbsom a este blbsom a este blbsom a este..... To fakt uz nikdo nenatoci normalny film? A Mel Gibson musel byt tiez blby ...... ()

razzy1230

Tak zde nechápu tyhle recenze. Nečekal jsem od toho absolutně nic, ale docela mě to překvapilo. Člověk nemůže očekávat akčňárnu typu Stathamovek. Ale Eastwood to zahrál dobře, s Melem ta dvojíce klapala a dokonce to bylo chvilkami vtipné. Není to sice žádný super film, ale na klidnou neděli to dost sedlo. Určitě nelituji že jsem to viděl. Bohužel ta dvojka zmíněná je jediná z herců, co fungovala. Zbytek byla hrůza. Námět byl OK, ale šlo to trochu zpracovat lépe určitě s větším spádem a trošku složitější a napínavější zápletkou. Ale za mě slušné Béčko. ()