foto

Scott Eastwood

  • nar. 21.3.1986 (33 let)
    Carmel, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Americký herec celým jménem Scott Clinton Reeves, syn herce - režiséra Clinta Eastwooda a letušky Jacelyn Reeves se narodil 21. března 1986 ve městě Carmel v Kalifornii. Vyrůstal na Hawaii se svou matkou a mladší sestrou. V roce 2005 vystudoval střední školu a hned zamířil na Loyola Marymount University v Los Angeles, kterou absolvoval v roce 2008. Kromě toho, že se věnuje herectví, pracuje jako model. Má mladší sestru Kathryn Eastwood a pět nevlastních sourozenců: bratra Kyle Eastwooda a čtyři sestry (Kimber Lynn Eastwood, Alison Eastwood, Francescu Eastwood a Morgan Eastwood). 

Svoji hereckou kariéru zahájil filmem Vlajky našich otců, bylo to v roce 2006 a Scott se rozhodl užívat příjmení po matce. Později to zdůvodnil tím, že nechtěl mít protekci díky svému otci. Jenomže se našel další herec se stejným jménem a příjmením. Byl to Scott Reeves (nar. 1966) a jelikož by mohlo docházet k záměně, tak si Scott vzal příjmení Eastwood po svém otci. Jako Scott Reeves byl uveden ve filmech jako jsou: Americký zločin (2007), Pride (2007), Player 5150 (2008) a Gran Torino (2008). 

Se svým otcem, hercem a režisérem Clitem Eastwoodem několikrát spolupracoval. Objevil se v už zmiňovaném filmu Vlajky našich otců, který jeho otec režíroval. Stejně tomu bylo tak i ve filmu Invictus: Neporažený z roku 2009. Se svým otcem si zahrál celkem dvakrát a to v roce 2008 ve filmu Gran Torino a o čtyři roky později ve snímku Zpátky ve hře

Hrál ve filmech jako jsou: Divoké vlny (2012) a Železná srdce (2014). První hlavní roli si zahrál ve filmu Enter Nowhere v roce 2010. Další hlavní roli získal v roce 2014 ve filmu The Perfect Wave. Ve stejný rok si zahrál také hlavní roli ve filmu Stranded. V roce 2015 se objevil celkem ve třech filmech: Nejdelší jízda, Diablo a Walk of Fame. Nutno podotknout ve všech třech filmech si zahrál hlavní roli.

Joe "reich" Ferrone

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace