Psí kusy

Carl's Date (E06)

(epizoda)
  • Slovensko Carl ide na rande

V špeciálnom krátkom filme Carl ide na rande od Pixar Animation Studios Carl Fredricksen neochotne súhlasí s tým, že pôjde na rande s priateľkou - no netuší, ako moderné rande funguje. Jeho verný priateľ Dog zakročí, aby upokojil nervózneho Carla a ponúkol mu niekoľko osvedčených tipov, ako si nájsť priateľov - ak ste pes. (Disney+)

BOURQUE

Carl's Date som mal možnosť vidieť pred začiatkom Elemental. Je to pekná jednohubka, ktorá mi dokázala pripomenúť, že v čom bol kedysi tak výrazný animák Up. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Tsuki

Viděno v kině jako předfilm filmu Mezi Živly. Původní film Vzhůru do oblak, ke kterému se tato drobná epizodka vztahuje, sice znám, takže nejde o to, že bych nebyla seznámena s postavami, ale přišlo mi to velmi slabé. Na pixarovské poměry dost neoriginální. Takový milý, ale nezajímavý náhled do toho, jak se Carl po smrti Ellie rozhodne znovu randit. Bohužel, ani postavička psa Duga tentokrát nebyla moc zábavná. Musím uznat, že většinou mi pixarovské předfilmy přijdou lepší. Tentokrát se výběr moc nepovedl. ~(2,8)~ ()