Reklama

Reklama

Křížová výprava

  • Francie La Croisade (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Abel a Marianne jednoho dne zjistí, že jejich třináctiletý syn Joseph tajně prodal nejcennější rodinný majetek. Oba rodiče rychle pochopí, že Joseph není jediný, kdo se různými způsoby snaží financovat záhadný projekt – jde o stovky dětí, zapojené po celém světě. A jejich posláním je zachránit planetu. (Film Europe)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (9)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Pri porovnaní s jedničkou je toto pokračovanie úplne z inej dimenzie a v zásade hovorí úplne iný príbeh. Tentokrát sa Garrel zameral vyslovene na ekologickú tému, čo mu slúži ku cti a v zásade má tento film pekný odkaz. Natočené to ale bolo nezáživne a bez nejakého významnejšieho presahu. Na tento film zabudnete akonáhle skončia titulky a nič vás neprinúti si ho pozrieť znova, takže ten odkaz ostane dosť prehliadnutý. 40 % ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

V době ,kdy ti,co mají na vše největší vliv ,válčí jak zběsilí....pochybuji ,že je zajímá nějaká ekologie!Zvlášť když je svět na pokraji jaderné války.Na klukovi se nabalili vykukové,kteří věci koupili za hubičku aby slízli smetanu.Takže si dejte na skříně zámky. A až se vrátí na železnici silniční doprava zboží tak uvěřím,že je snaha s ekologií něco dělat.A uhlí přestali těžit ,nebo omezovat těžbu,všichni v okolních státech???Nebo se toho dosáhlo jen u nás a na energiích nás škubou .Nehledě na to,že dítko má do budoucna našlápnuto:když něco potřebuješ, tak to ukradni i vlastním rodičům. Neviděla jsem dlouho hloupější film. ()

Reklama

KubajsV 

všechny recenze uživatele

Celý svůj život jsem čekal na tuto chvíli, kdy přijdu do kina a budu mít chuť odejít z daného představení...a dočkal jsem se. Komický rádoby mišmaš plný adolescentní perverznosti I když jsem hledal hodně usilovně, tak jsem nenašel důvod, proč se film jmenuje Křížová výprava. Kameraman si řekl, že vezme Iphone do ruky a natočí film, scénárista třeba nikdy neviděl komunikovat ostatní lidi mezi sebou. Stálo to za h***o, děkuji za optání. ()

IviDvo 

všechny recenze uživatele

Je na čase, aby ten boj za záchranu planety někdo vzal pevně do rukou - a proč zrovna ne děti? Máme tendenci je podceňovat, ale mnohdy nám nastavují zrcadlo, a díky jejich nevinnosti a nezištnosti se od nich máme co učit. A ta lehkost s jakou komunikují a vedou vztahy... jsou inspirací. Začátek filmu, kdy rodiče zjišťují, co jim synáček všechno prodal, je úžasně komický a zábavný. Celé je to tak svěží, roztomile naivní, utopistické, kritické... ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Mala komedie se solidnim scenarem o tom, co tizi nasi budoucnost: planetarni agonie. O soucasnem optimismu obklopenem projevy konce planety. Efekt slunecneho dne - zatim je pohoda a nevidime, k jake katastrofe smerujeme. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama