Reklama

Reklama

Zeros and Ones

  • Velká Británie Zeros and Ones
Trailer 1
Thriller / Válečný
USA / Velká Británie / Německo / Itálie, 2021, 85 min

Obsahy(1)

Voják s přezdívkou J.J. (Ethan Hawke), který byl povolán do Říma, aby zabránil hrozícímu teroristickému útoku, horečně hledá zprávy o svém uvězněném bratrovi – rebelovi, který má znalosti, jež by mohly útok zmařit. V potemnělých ulicích hlavního města se vydává na několik nebezpečných schůzek, v zoufalé snaze zabránil zničení Vatikánu. (mac000)

(více)

Recenze (8)

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

Nulové a jedničky jsem si pustil hlavně kvůli tomu, že jsem nachlazen a myslel jsem, že mi tohle absurdní šméčko zvedne náladu nějakou pikantností. Ba ne, nezvedlo, zvedlo mi to kufr z tý kamery. Nudnej džbán hoven. ()

vegetol.mp odpad!

všechny recenze uživatele

Jediný, co na Ferrarovi opravdu oceňuju je, že si točí přesně filmy jaký chce a na ostatní sere. Bohužel pro běžnýho diváka je to utrpení. Nuly a jedničky je totálně ušmudlaná, levná, zmatená a nudná hovadina, na kterou je utrpení se koukat. Jediná ucházející věc je ten plakát, kterej nicméně kolosálně lže a mylně láká diváka na akční trhriller ve stylu Bournea nebo Americkýho zabijáka. Bohužel, časy filmů jako Bad Lieutenant, Král New Yorku nebo Lupiči těl už jsou už nenávratně pryč. ()

M.i.k.e odpad!

všechny recenze uživatele

nekoukatelné céčkové cosi,které sice slibuje akční thriller,ale nabízí pouze nudný blábol,na který se navíc extrémně nepříjemně kouká,protože buď je extrémně tmavý,nebo naopak divně rozostřený a přesvícený.Hawka je do takových filmů fakt škoda...0% ()

dannyyy odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle veledílo mně dlouho zůstane v hlavě, i když hned po zhlédnutí jsem raději rychle zapomněl. Chtěl jsem hodnotit plným počtem hvězd, ale nějaké chybky se tam našly, tak patrně snižuji hodnocení. ()

kockodan odpad!

všechny recenze uživatele

Nechť je vám 8% na RT a 18% tady důrazným varováním abyste tomuto hnusu vyhnuli na sto honů! A ne, není to tak špatný až je to dobrý. Je to prostě jen strašná nekoukatelná sračka, kde snad ani ti kdo ji napsali, i ti co v ní hrají, nemají vůbec ponětí, o co tam jde! LOL! ODPÁÁÁÁÁD!!!! FŮŮŮŮJ!!!! ()

Reklama

Reklama