Reklama

Reklama

Kino - Program

Dnes nejžhavější v kinech

Hledat kina v okolí

Vybrat filmy

Praha - CineStar Praha - Anděl

tel. 800 288 288, Radlická 3179/1e, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Chudáčci

ČSFD Sál
T 13:10 15:50 18:30 21:10

Duna: Část druhá

Gold Class
D 11:00 19:00

Duna: Část druhá

Gold Class
T 12:00 15:00 16:00 20:00

Argylle: Tajný agent

T 12:30 21:30

Aristokratka ve varu

10:20 14:50 18:10

Bob Marley: One Love

T 10:15 17:30

Duna: Část druhá

T 10:0011:10 14:30 18:00 19:30 21:00

Duna: Část druhá

D 10:40 12:00 14:00 15:30 17:30 19:00 20:20

Hlasy mrtvých

T 15:20 19:45 21:50

Jedeme na teambuilding

10:30 15:00 18:20 20:40

Jeden život

T 10:30 12:10 14:30 16:50 19:10 21:30

Manželé Stodolovi

12:30 17:00 19:20 21:40

Matka v trapu

10:00 12:50 15:00 17:10 19:15 21:20

Max a Mája: Příběh lištiček

D 10:10 13:15

Ptáci stěhováci

D 10:10 12:10 14:10 16:10

Přání

D 10:00 12:00 14:10 16:15

S tebou nikdy

T 10:50 17:20

Duna: Část druhá

Dolby Atmos sál
T 13:00 16:30 20:00

Praha - CineStar Praha - Černý Most

tel. 800 288 288, Chlumecká 712/8, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Aquaman a ztracené království

D 11:30

Aristokratka ve varu

15:20

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - To the Hashira Training

T 14:00

Duna: Část druhá

D 11:00 12:00 15:30 17:00 19:00 20:30

Duna: Část druhá

T 14:30 18:00

Franta mimozemšťan

21:30

Hlasy mrtvých

T 18:10 21:00

Jedeme na teambuilding

18:30 20:50

Jeden život

T 16:20 18:40

Kočka a pes: Šílené dobrodružství

D 10:0011:30

Madam Web

D 15:45

Manželé Stodolovi

17:40 20:00

Matka v trapu

13:40 15:00 17:10 19:15 21:20

Max a Mája: Příběh lištiček

D 11:40 13:30

Nerozlučná dvojka

D 11:00 13:00 15:00

Ptáci stěhováci

D 10:00 12:00 14:10 16:15

Přání

D 10:50

S tebou nikdy

T 20:15

Wonka

D 10:00 12:30

Duna: Část druhá

Theatre Deluxe
T 13:00 16:30 20:00

Praha - Bio Oko

tel. 233 382 606, Františka Křížka 460/15, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Cinema City Flora

tel. 255 742 021, Vinohradská 1612/149, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Aristokratka ve varu

16:00

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - To the Hashira Training

T 17:40

Duna: Část druhá

D 11:50 15:10 18:30

Duna: Část druhá

T 12:50 14:10 16:10 17:30 19:30 20:50 21:50

Franta mimozemšťan

11:00

Hlasy mrtvých

T 19:50 22:00

Jeden život

T 19:40 22:00

Madam Web

D 14:40

Manželé Stodolovi

17:10 19:30 21:50

Matka v trapu

14:50 17:00 19:10

Max a Mája: Příběh lištiček

D 10:20 12:15

Ptáci stěhováci

D 10:00 12:00 14:00

Přání

D 10:30 12:40

S tebou nikdy

T 13:10 17:30

Válka policajtů

T 21:20

Wonka

D 10:00 12:30 15:00

Zimní prázdniny

T 21:10

Zóna zájmu

T 15:20

Duna: Část druhá

IMAX
T 10:20 13:40 17:00 20:20

Praha - Cinema City Chodov

tel. 255 742 021, Roztylská 2321/19, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Aquaman a ztracené království

D 11:40 14:1514:50

Argylle: Tajný agent

T 21:50

Aristokratka ve varu

15:30

Bob Marley: One Love

T 13:50 20:40

Darkland: Návrat

T 17:30 19:50 22:10

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - To the Hashira Training

T 13:50 18:10 22:15

Duna: Část druhá

D 10:00 12:20 15:40 17:00 19:00

Duna: Část druhá

T 18:40 22:00

Franta mimozemšťan

19:40

Hlasy mrtvých

T 14:40 16:50 19:10 21:30

Jedeme na teambuilding

18:20 20:40

Jeden život

T 13:15 16:40 19:00 21:20

Karlos

16:10

Manželé Stodolovi

16:00 18:20 20:20

Matka v trapu

10:40 12:50 15:00 17:10 19:20 21:30

Max a Mája: Příběh lištiček

D 10:10 12:00

Nerozlučná dvojka

D 10:40 12:40 14:40

Ptáci stěhováci

D 10:30 12:30 14:30 16:30

Písně země

T 10:40

Přání

D 10:15

S tebou nikdy

T 12:20 16:50 19:10 21:20

Superžena

17:40

Tlapková patrola ve velkofilmu

D 10:20

Válka policajtů

T 20:20

Wonka

T 10:50

Wonka

D 11:2011:50 14:30

Duna: Část druhá

Dolby Atmos sál
T 11:00 13:20 14:20 16:40 17:40 20:00 21:00

Duna: Část druhá

4DX sál
D 11:20 14:40

Duna: Část druhá

4DX sál
T 18:00 21:20

Duna: Část druhá

VIP
D 14:00 15:00

Duna: Část druhá

VIP
T 16:10 17:20 18:20 19:30 20:40 21:40

Praha - Cinema City Letňany

tel. 255 742 021, Veselská 663, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Aristokratka ve varu

12:30 16:50

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - To the Hashira Training

T 17:00

Duna: Část druhá

D 10:1011:50 13:30 15:10 16:50 18:30 20:10

Duna: Část druhá

T 10:40 12:50 14:00 16:10 17:20 19:30 20:40 21:50

Franta mimozemšťan

15:30

Hlasy mrtvých

T 17:40 19:50 22:00

Jedeme na teambuilding

14:40 21:20

Jeden život

T 16:10 18:30 20:50

Karlos

19:15

Madam Web

D 16:45

Madam Web

T 21:15

Manželé Stodolovi

17:00 19:20

Matka v trapu

10:00 12:10 14:20 16:30 18:40 20:50

Max a Mája: Příběh lištiček

D 10:0011:50 13:40

Nerozlučná dvojka

D 10:30

Noční koupání

T 21:40

Ptáci stěhováci

D 10:00 12:00 14:00 16:00

Přání

D 10:30 12:40

S tebou nikdy

T 19:10

Trollové 3

D 10:20 12:30 14:40

Válka policajtů

T 18:00 21:00

Wonka

D 11:10 13:40

Zimní prázdniny

T 21:20

Zóna zájmu

T 19:00

Praha - Cinema City Nový Smíchov

tel. 255 742 021, Plzeňská 233/8, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Aristokratka ve varu

14:20

Bob Marley: One Love

T 15:40

Darkland: Návrat

T 18:30 20:50

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - To the Hashira Training

T 17:10

Duna: Část druhá

D 10:10 12:30 14:00 16:00 17:20 19:30 20:40

Duna: Část druhá

T 11:00 12:50 13:30 16:20 17:00 18:00 19:50 20:30 21:20

Hlasy mrtvých

T 17:30 19:40 21:50

Jedeme na teambuilding

14:50

Jeden život

T 16:10

Madam Web

D 14:30

Madam Web

T 21:50

Manželé Stodolovi

16:30 18:50 21:10

Matka v trapu

10:10 12:20 14:30 16:40 18:50 21:00

Max a Mája: Příběh lištiček

D 11:15 13:10

Nerozlučná dvojka

D 10:30

Premiantka

T 19:50

Ptáci stěhováci

D 10:00 12:00 14:00

Přání

D 10:40 12:30

S tebou nikdy

T 15:10 19:20

Trollové 3

D 10:20

Válka policajtů

T 21:30

Wonka

D 10:40 13:10

Wonka

T 11:30

Zimní prázdniny

T 17:10

Duna: Část druhá

4DX sál
D 11:40 15:00

Duna: Část druhá

4DX sál
T 18:20 21:50

Praha - Cinema City Slovanský dům

tel. 255 742 021, Na Příkopě 859/22, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Aristokratka ve varu

12:50

Bastard

T 14:20

Bob Marley: One Love

T 17:00

Darkland: Návrat

T 19:15 21:40

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - To the Hashira Training

T 14:45

Duna: Část druhá

D 12:30 15:30

Duna: Část druhá

T 13:30 14:30 16:00 17:00 18:00 19:0019:30 20:30 21:30

Franta mimozemšťan

12:20

Hlasy mrtvých

T 19:00 21:10

Jedeme na teambuilding

16:40

Jeden život

T 17:10 19:30

Madam Web

T 15:00

Manželé Stodolovi

17:30 19:50 22:10

Matka v trapu

17:10 19:20

Ptáci stěhováci

D 12:20

Písně země

T 12:40

Přání

T 12:30

S tebou nikdy

T 21:30

Superžena

20:50 22:15

Wonka

T 13:00

Zimní prázdniny

T 13:50 18:00

Zóna zájmu

T 14:50

Praha - Cinema City Zličín

tel. 257 950 966, Řevnická 121/1, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - To the Hashira Training

T 15:30

Duna: Část druhá

D 11:50 14:20 15:10 17:40 18:30 21:00

Duna: Část druhá

T 12:50 13:50 16:10 17:10 19:30 20:30 21:50

Hlasy mrtvých

T 17:50 20:00 21:40

Jedeme na teambuilding

15:40

Jeden život

T 19:00 21:20

Madam Web

D 21:00

Manželé Stodolovi

17:30 19:45 22:00

Matka v trapu

12:10 14:20 16:30 18:40 20:50

Max a Mája: Příběh lištiček

D 11:40 13:40

Noemova archa

D 11:40

Ptáci stěhováci

D 11:00 13:00 15:00 17:00

Přání

D 11:10 13:20

S tebou nikdy

T 14:40 19:30

Tlapková patrola ve velkofilmu

D 12:10 13:20

Válka policajtů

T 18:00

Wonka

D 12:00 17:00

Praha - Divadlo Horní Počernice

tel. 281 920 326, Votuzská 379/11, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Noemova archa

D 16:00

Praha - Divadlo Za plotem

tel. 284 016 515, Ústavní 249, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Dlabačov

tel. 233 102 991, Bělohorská 125/24, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Edison Filmhub

Jeruzalémská 1321/2, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Kino Aero

tel. 271 771 349, Biskupcova 1733/31, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Kino Atlas

tel. 774 500 025, Sokolovská 371/1, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Kino Balt

tel. 720 166 431, Karoliny Světlé 325/31, Praha 1 Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Kino Kavalírka

Plzeňská 2576/210, Praha 5 Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Kino Lucerna

tel. 224 216 972, Vodičkova 704/36, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Kino MAT

tel. 224 915 765, Karlovo nám. 285/19, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Kino Pilotů

tel. 723 985 986, Donská 168/19, Praha 10 Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Kino Ponrepo

tel. 224 233 281, 778 522 708, Bartolomějská 291/11, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Kino Radotín

tel. 257 910 322, Na Výšince 875/4, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Kino Světozor

tel. 224 946 824, Vodičkova 791/41, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Alien0089

17:30

Alpha Kings

T 20:00

Buďme kamarádi

17:30

Bye Bye, Bowser

T 15:30

Chudáčci

T 12:00 17:45

Duna: Část druhá

T 15:00 20:30

Finnova pata

T 20:00

Jeden život

T 15:15

Kinderfilm

17:30

Mejm kámošům

T 20:00

Něco jako závěť

T 15:30

Ohavný

T 17:30 20:00

Oyu

T 15:30

Pitbul

T 20:00

Prsa

T 20:00

Zahalené město

17:30

Zimní prázdniny

T 12:15

Zlatá horečka

T 15:30

Zákon času

17:30

Zázrak

T 15:30

Zóna zájmu

T 18:15 20:45

Praha - Kino 35

tel. 221 401 011, Štěpánská 644/35, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Komorní kino Evald

tel. 221 105 225, Národní 60/28, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Městská knihovna v Praze - Petřiny

tel. 770 130 242, U Petřin 2511/1, Praha 6 Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna

tel. 222 113 555, Mariánské nám. 98/1, Praha 1 Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Modřanský biograf

tel. 245 008 034, U Kina 44/1, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař

tel. 728 682 909, Švehlova 1391/32, Praha Google Maps
sobota 02.03.2024

Aristokratka ve varu

D 18:40

Duna: Část druhá

D 11:00 12:00 14:30 15:20 18:00 19:00 21:00

Hlasy mrtvých

T 20:50

Jeden život

T 18:40

Kočka a pes: Šílené dobrodružství

D 10:50 12:50 14:50

Manželé Stodolovi

D 16:45 21:15

Matka v trapu

D 10:00 12:05 14:10 16:15 18:20 20:30

Ptáci stěhováci

D 10:00 12:25 14:20

Trollové 3

D 10:40 14:40 17:10

Wonka

D 10:00 16:15

Duna: Část druhá

Dolby Atmos sál
T 10:05 13:20 16:40 20:00

Praha - Přítomnost Boutique Cinema

tel. 770 124 558, Siwiecova 1, Praha 3 Google Maps
sobota 02.03.2024

Reklama

Reklama