foto

In-seong Jo

  • nar. 28.7.1981 (37 let)
    Soul, Jižní Korea
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Uznávaný jihokorejský herec Jo In-sung se narodil v okrese Gangdong v Soulu v Jižní Korey. Po studiích modelingu a managementu na Chunnamské univerzitě, nastoupil na Donggukskou univerzitu, obor „režisér divadla a filmu“. V roce 2007 byl z univerzity vyloučen kvůli nedostatečné účasti.

Jo In-sung je křesťanského vyznání, rád hraje basketbal, cvičí Taekwondo a jeho hobby je sbírání klobouků. 7. dubna 2009 nastoupil na dvouletou povinnou vojenskou službu ve skupině leteckých sil a letectva. Údajně chtěl vstoupit do letectva, aby následoval stopy svého otce, který sloužil jako poddůstojník. Po 25 měsících služby byl 4. května 2011 propuštěn.

V roce 2013 byl ve vztahu s herečkou Kim Min-Hee, nicméně po 18 měsících ukončili vztah kvůli hektickým rozvržením a individuálním rozdílům. V jednom televizním pořadu poté vyjádřil touhu brzy se oženit a prohlásil, že jeho ideálem je jemná žena.

Mezi jeho kamarády patří Kim Woo Bin , Lee Kwang Soo, Song Joong Ki, Im Joo Hwan, Kim Ki Bang a DO z EXO. S většinou se setkal na různých projektech.

V zábavním průmyslu debutoval jako model v roce 1998 pro značku oblečení Ziozia. Jeho první herecká role přišla v roce 2000 v teenagerském seriálu School 3, za což ihned získal ocenění „Nejlepší mladý herec“. Na nabídky pak nemusel dlouho čekat a rok na to se objevil v jihokorejském sitcomu New Nonstop, za což byl opět oceněn.

Od začátku své kariéry získal spoustu ocenění jako módní ikona a herec za přispění k filmovému a televiznímu průmyslu prostřednictvím pozoruhodných hereckých výkonů. Také se objevil v různých hudebních videích, včetně Sad Love, Fool a Love pro jihokorejské popové hudební umělce a kapely.

V hlavní roli poprvé nastoupil v roce 2002 ve filmu Shoot for the Stars, kde si zahrál negramotného člověka. Široce známý je hlavně pro své role v televizních seriálech What Happened in Bali a Wind Blows In The Winter a ve filmech The Classic a Frozen Flower.

Mkqp

Herecká filmografie

Filmy

2018 Ahn siseong
2017 Deoking
Joinseong johahaseyo
2008 Ssanghwajeom
2006 Biyeolhan geori
2003 Keullaeshik
Madeullen
Namnam buknyeo
2002 Hwajangshil eodieyo?

TV seriály

2016 Dieo mai peurenjeu (TV seriál)
2014 Gwaenchana, sarangiya (TV seriál)
2013 Geu gyeowool, barami boonda (TV seriál)
2005 Bomnal (TV seriál)
2004 Ballieseo saengkin il (TV seriál)
2002 Byeoleul ssoda (TV seriál)
2001 Piano (TV seriál)
2000 Hakgyo 3 (TV seriál)
Nonseutob 2 (TV seriál)

TV pořady

2012 고쇼 (TV pořad)
2005 Muhan dojeon (TV pořad)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace