foto

Nikki Deloach

  • nar. 9.9.1979 (38 let)
    Waycross, Georgia, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Celým jménem Ashlee Nicole DeLoach se narodila 9. září 1979 ve Waycross, Gorgia, USA. Jedná se o americkou herečku a bývalou zpěvačku. Pochází z velké rodiny, kde se narodila jako nejstarší ze tří dětí. V mládí vyrůstala na farmě. Jako dítě se často účastnila soutěží krásy, kde získala několik titulů. Díky tomu se nějakou dobu věnovala i modelingu. 

V roce 1998 se stala členkou dívčí kapely Innosence. Dívky však nedokázaly prorazit a po dvou letech neúspěchu oznámily, že končí. Po odchodu z kapely se Nikki zaměřila na herectví. Svou hereckou kariéru odstartovala již v roce 1993, kdy se přidala do The All-New Mickey Mouse Club, kde účinkovala např. spolu s Britney Spears, Justinem Timberlakem. Svou první velkou roli získala ve filmu SÍŤ 2.0. V televizi se také objevila v ne příliš úspěšných seriálech NORTH SHORE a WINDFALL.

Mimo jiné se také objevila v seriálech WALKER, TEXAS RANGER, CSI: NY, DAYS OF OUR LIVES či RINGER. Momentálně hraje v televizním seriálu NEŠIKA, ve kterém ztvárnila matku hlavní hrdinky Jenny.

V roce 2009 se provdala za bývalého člena chlapecké skupiny Take 5  Ryana Goodella. V dubnu 2013 oznámila, že je těhotná.

Mrs.Blue

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace