Reklama

Reklama

Jeong-woo Ha

Jeong-woo Ha

nar. 11.03.1978 (45 let)
Soul, Jižní Korea

Biografie (1)

Jung-woo se narodil otci, veteránu jihokorejské kinematografie, Yong-gun Kim (25 Dollar People (1989), Poison (1997), Doctor K (1998)), na sklonku prvního kvartálu roku 1978, roku, v němž si jihokorejská výprava sportovců odnesla z Asijských her, tehdy pořádaných Thajskem, celkem osmnáct zlatých medailí. Jeho strýcem je Young-hoon Kim, populární jihokorejský herec, a tak se není čemu divit, že se herectví stalo jeho velkým snem už v pátém roce života, kdy jiné děti… (více)

Zajímavosti (7)

Vagabond (2019)

  • Jeong-woo Ha coby umělec, ano, opravdu mám na mysli umělce a to konkrétně malíře, pocitově ovlivněný autentickým německým expresionismem debutoval už v roce 2010. Od toho okamžiku se nebál velkých kroků a svoji práci, rok za rokem stále se rozrůstající, prezentoval na velkém množství veřejně přístupných výstav a uměleckých workshopů. Obraz, ten ošklivý na rudém pozadí, ten, o němž je řeč v souvislosti s jeho fiktivním tvůrcem Sung-hoon Kim, figurující v seriálové galerii a zapůjčený na popud scenáristické dvojice Kyeong-soon Jeong a Young-cheol Jang, pochází z umělcovy osobní galerie z roku 2018, na jehož pravém spodním rohu lze zaznamenat dokonce i hercův umělecký podpis. „Po odvysílání epizody jsme dostávali otázky na původ zmíněné kresby, a tak nebylo divu, že se vše dostalo na povrch poměrně záhy; někteří jej dokonce poznali. Herci jsme za jeho gesto samozřejmě velice vděční.“ (Conspi)

Jibeuro ganeun gil (2013)

  • V roli manžela se dle původních předpokladů měl objevit jihokorejský herec Jung-woo Ha. Ten se ale díky prodlevám v natáčení filmu role vzdal. Jeho místo bylo filmovými tvůrci obsazeno jihokorejským hercem Soo Ko. (Conspi)

577 Peurojekteu (2012)

  • K realizaci snímku, částečně si pohrávajícího si s dokumentaristickým zpracováním, přimělo jihokorejského herce Jung-woo Ha jeho vítězství prestižního ocenění filmové akademie Baeksang Arts Awards za nejlepšího herce v hlavní roli pro rok 2010, a posléze i pro rok 2011. Realizace snímku, podléhající hercově původní koncepci, produkci a primárně i herecké účasti, je jakýmsi hercovým poděkování všem jeho věrným fanouškům. Skupina herců ušla v rámci natáčení snímku ve skutečnosti vzdálenost přesahující několik set kilometrů, přesněji řečeno 577 kilometrů, když z hlavní jihokorejské metropole, města Soulu, přešli po vlastních nohou až do nejjižnější jihokorejské provincie, ostrovní provincie Jižní Čolla. Na cestě strávila skupina odvážlivců celých dvacet dnů a prospala devatenáct nocí. (Conspi)

Galerie (302)

Reklama

Herec

Režisér

Scenárista

Producent

Filmy
2018

PMC : deo beongkeo

Host

Ovládací panel

Fanklub

(15)

Reklama

Reklama