Reklama

Reklama

David Kross

David Kross

nar. 04.07.1990 (31 let)
Bargteheide, Německo

Biografie (1)

David Kross se narodil roku 1990 v Bargteheide, nedaleko Hamburku. Už jako jedenáctiletý účinkoval v divadelním spolku kde si zahrál v několika představeních, jako například Momo nebo Die Feuerzangenbowle.První obsazení do filmu na sebe nenechalo dlouho čekat. Díky agentuře se ve dvanácti letech poprvé objevuje před kamerou a to ve filmu POMOC, JÁ JSEM KLUK (režie Oliver Dommenget). Následovaly další malé role ve snímcích ALPHATEAM nebo ADAM A EVA, které mu pomohly… (více)

Videa (4)

Ukázka z filmu 3

Zajímavosti (9)

Balón (2018)

  • Peter Strelzyk (Friedrich Mücke) a Günter Wetzel (David Kross) se znali 4 roky, pracovali spolu v továrně. Nejprve plánovali, že postaví helikoptéru. Tento záměr zavrhli z obavy, že nezvládnou sestrojit funkční motor. (klukluka)

Kamkoliv půjdeš (2009)

  • Den předtím, než se Benjamin (David Kross) a Sreykeo (Apinya Sakuljaroensuk) potkali, šla Sreykeo k jezírku u královského paláce v Phnom Penhu a vypustila do něj dvě želvy. Jedná se o buddhistický rituál, jehož účelem je vytvořit si pozitivní karmu. Na krunýře napsala motlitbu, v níž prosila o muže, který ji bude vždy milovat a pečovat o ni. Druhý den šla do proslulého klubu Heart of Darkness, kde potkala svého budoucího manžela. (tompaulman)

Předčítač (2008)

  • Herecká trojice se ve skutečnosti příliš nepotkávala, protože Kross a Fiennes hrají tutéž postavu v různých časových obdobích, a Fiennes má s Winslet společnou jen jedinou scénu. (Taninaca)

Galerie (164)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(16)

Reklama

Reklama