Reklama

Reklama

William Lustig

William Lustig

nar. 01.02.1955 (66 let)
Bronx, New York City, New York, USA

Biografie (1)

Režisér, producent a příležitostný herec William Lustig se narodil 1. února 1955 v Bronxu. Směr své životní dráhy si tento synovec boxera Jakea LaMotty předurčil už jako dospívající, když začal rád a hojně navštěvovat kina na Manhattanu zaměřená na laciné brakové krváky. Na nějaký čas se rovněž nechal zaměstnat jako uvaděč v kině Fort Lee v New Jersey. Potom co zdárně dokončil střední školu, studoval několik semestrů na New York University.K filmařině poprvé… (více)

Zajímavosti (4)

Pravdivá romance (1993)

  • Producenti nejdříve pro režii filmu vybrali Williama Lustiga - autora několika béčkových "exploitation" snímků jako Maniak nebo série Maniac Cop. Tarantino byl nejdříve rád, ale poté se začal obávat, že Lustig nezvládne přejít k více středoproudé filmařině. (montana_cz)

Seznam smrti (1989)

  • Jan-Michael Vincent (Jack Collins) sa počas natáčania poriadne posilňoval alkoholom, a tak sa režisér William Lustig snažil natočiť čo najväčšie množstvo záberov, kde by bol tento herec osamotený, pretože uvažoval, že by ho mohol vymeniť za nejakého iného herca. (beso74)

Reklama

Producent

Režisér

Herec

Scenárista

Filmy
1990

Nástraha

1978

Hot Honey

Střihač

Ovládací panel

Fanklub

(3)

Reklama

Reklama