foto

Camille Anderson

  • nar. 12.3.1977 (43 let)
    Dallas, Texas, USA

Biografie

Camille Constance Andersonová se narodila v texaském Dallasu. Její rodiče žádné jiné děti neměli. Camille vystudovala na univerzitě v Austinu rozhlasovou žurnalistiku a herectví. V roce 1998 se stala Miss Austin Texas. Díky svému vzhledu se Camille v průběhu svého života objevila na obálkách mnoha populárních magazínů jako Maxim, FHM, OnFitness, American Health and Fitness nebo Men´s Edge. Zahrála si také společně s Brittany Murphy ve videoklipu skupiny Wheatus k písni „A little respect“.

Její první rolí byla role Tiffany v jedné epizodě seriálu ARREST A TRIAL. Zahrála si ale i v seriálech DHARMA A GREG nebo DIAGNÓZA VRAŽDA. V roce 2001 si zahrála hlavní roli v krátkometrážním snímku OBLIVIOUS a objevila se také v komediálním dramatu ROCKER s Markem Wahlbergem a Jennifer Anistonovou v hlavních rolích. Úspěch jí přinesla také jedna z hlavních rolí v komediálním seriálu SKETCH PAD, díky které dostala později roli také ve stejnojmenném filmu. O rok později přišla další hlavní role, tentokrát ve snímku PSYCHOTIC. V roce 2003 získala roli Lisy v seriálu LAS VEGAS: KASÍNO. Ve stejném roce se objevila v romantické komedii o bitvě dvou právníků (George Clooney a Catherine Zeta-Jones) NESNESITELNÁ KRUTOST a také v komedii SLÁVA JNE PRO MRTVÉ. Její zatím největší a také poslední filmovou rolí byla role v romantické komedii NESVATBOVI, ve které se objevila společně s Vincem Vaughnem a Owenem Wilsonem.

Camille je neustále v pohybu. Mezi její koníčky patří skydiving, lyžování, lezení po horách a cestování – především do Afriky. Camille také velmi ráda vaří a baví svými skeči své přátele a blízké. Její největší vášní je provozování bungee jumpingu v exotických lokalitách v Africe, na Novém Zélandu a v Austrálii.

ČSFD.cz

Herecká filmografie

Filmy

2005 Nesvatbovi
2003 Nesnesitelná krutost
Sketch Pad 2 (TV film)
Sláva jen pro mrtvé
2002 Psychotic
2001 Rocker

TV seriály

2004 John Henson Project, The (TV seriál)
Zlatá sedmdesátá (TV seriál)
Sally Simpson (S06E12)
2003 Las Vegas: Kasino (TV seriál)
Regular Joe (TV seriál)
2001 Sketch Pad (TV seriál)
Dharma & Greg (TV seriál)
Used Karma (S05E07)
1993 Diagnóza vražda (TV seriál)

Host

TV pořady

2008 The Doctors (TV pořad)
2004 Raw Diva Search Casting Special (TV pořad)
2001 Oblivious (TV pořad)
1999 The Man Show (TV pořad)
1997 Wild On... (TV pořad)
1993 WWF Raw Is War (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky