Reklama

Reklama

Anna Shaffer

Anna Shaffer

nar. 15.03.1992 (31 let)
Londýn, England, Velká Británie

Biografie (1)

Anna Shaffer se narodila ve znamení ryby. Absolvovala Highgate Wood School ve městě Haringey, stejně jako její bratr Joshua. Poté chodila na dívčí Camden School. Roku 2009 získala roli Romildy Vaneové – dívky, která se nebojí lásku získat pomocí očarovaného lektvaru ve filmu Harry Potter a Princ dvojí krve. Tuto roli si zopakovala roku 2011 v druhé části filmu Harry Potter a Relikvie smrti. Roku 2011 začala hrát v britském seriálu Hollyoaks coby Ruby Buttonová.… (více)

Zajímavosti (5)

Zaklínač (2019)

  • K překvapivě velké přítomnosti postavy Triss (Anna Shaffer) v seriálu se vyjádřila tvůrkyně: „Otázky na změny vůči knižní předloze vždycky zbožňuju, protože vám pak vše mohu odůvodnit. Tyto změny neděláme kvůli tomu, abychom si honili naše ega nebo abychom měli snazší práci, děláme je proto, abychom si co nejlépe poskládali náš příběh, protože už dávno vím, co potká Triss v první, druhé a snad i další sérii. Právě kvůli tomu jsme ji představili již v příběhu, ve kterém nefiguruje v knihách.“ [Zdroj: Edna.cz] (Geralt z Rivie)

Zaklínač - Zrádce měsíc (2019)

  • Z jedné z knih („Bouřková sezóna“), odehrávající se těsně před tímto incidentem, se můžeme dozvědět, že Zaklínač, který byl před Geraltem (Henry Cavill) u krále Foltesta (Shaun Dooley), se jmenoval Brehen a byl přezdíván jako „Kočka z Iella“. Kočky byly zaklínači, kteří zdivočeli, stali se agresivními a často byli najímáni jako žoldáci na vraždy a jiné ohavnosti, proto je možné, že ve věci Strigy selhal. Dále čarodějka Triss (Anna Shaffer) se do dané věci vůbec neměla plést, poněvadž to měli zakázáni všichni mágové i čarodějky přímo Čarodějnou Kapitulou. (Karlosik_4)

Galerie (8)

Reklama

Herečka

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama